پست وبلاگ

اپل واچ ۲ با صفحه‌ی مربعی عرضه می‌شود

با توجه به اینکه بسیاری از کمپانی‌های تولیدکننده ساعت‌های هوشمند به مدل‌های صفحه‌ گرد روی آورده‌اند، این انتظار وجود دارد که اپل نیز در ساعت هوشمند واچ ۲ نیز این رویه را در پیش بگیرد. ولی اخباری منتشر شده که کوپرتینونشین‌ها چنین قصدی ندارند.

به گزارش گروه اقتصادی اکوتو ، شاید شنیدن این خبر، خوشایند برخی از طرفداران ساعت‌های هوشمند اپل نباشد؛ ولی گزارشی از کره‌جنوبی منتشر شده که نسخه‌ی دوم اپل واچ نیز همچنان با صفحه‌ی مربعی معرفی خواهد شد و این شرکت فرم‌فکتور اپل واچ اصلی را حفظ خواهد کرد.

همچنین گفته می‌شود که نمایشگر نسل جدید اپل واچ و رزولوشن آن با نسخه‌ی قبلی تفاوتی نخواهد داشت. با این وجود در این گزارش اشار شده است که ضخامت نمایشگر اپل واچ ۲ به منظور بهره‌گیری از یک باتری بزرگتر، نسبت به نسخه‌ی اصلی باریک‌تر خواهد بود.

همچنین شایعاتی وجود دارد که به جز کمپانی ال‌جی، سامسونگ نیز پنل‌های P-OLED را برای ابزارهای پوشیدنی آماده می‌کند که با اخبار اولیه مبنی بر تولید انحصاری نمایشگر اپل واچ توسط ال‌جی متناقض است. البته اخبار مربوط به اپل واچ ۲ همچنان در حد شایعه و گمانه‌زنی است و باید منتظر تأیید رسمی اپل باشیم.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *