پست وبلاگ

مراقب عنکبوت های زخم خورده باشید

به گزارش گروه ورزش وسرگرمی اکوتو ، لیگ قهرمانان آسیا بهترین صحنه برای نمایش توانایی های بازیکنان جوان و آینده دار است. ما خوشحالیم که تیم محبوبمان در این دوره از رقابت های آسیایی حضور پرنگی دارد و برای حضور در بین تیم های تراز اول آسیا مبارزه می کند.

تراکتور عالی بود و عملکرد تیم راضی کننده است. در بازی اول به برد احتیاج داشتیم ، که با حمت جوانان تیم به این برد دلچسب رسیدیم.

سال گذشته تراکتور در لیگ قهرمانان آسیا خوب ظاهر نشد و مانند ۲ دروه اخیر خود نتوانست از مرحله گروهی صعود کند. امسال هر ۳ تیم هم گروهی سرخپوشان جزو ابرقدرت های لیگ کشور خود بوده اند و این مسئله کمی کار را برای تراکتوری ها سخت خواهد کرد ، ام نباید از پیشرفت خوب تیم تراکتور هم چشم پوشید ،تراکتور در دو بازی اخیر خود نشان داد که می تواند خود را به روز های اوج خود برساند.

شاگردان امیر قلعه نویی در امارات بازی سختی در پیش خواهد داشت. الجزیره طرفداران پرشوری دارد و آنها در خانه تیم خطرناکی هستند. آنها السد قطر را حذف کردند و می توانند برای ما هم خطرساز باشند. سرخپوسان باید تمرکز و انسجام تیمی خود را حفظ کننند.

بازی برگشت بازی آسانی نخواهد بود

مراقب عنکبوت های زخم خورده باشید

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

2 دیدگاه در “مراقب عنکبوت های زخم خورده باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *