پست وبلاگ

در تبریز ، فقط تیم تبریزی تشویق می شود

به گزارش گروه ورزش وسرگرمی اکوتو ، به گفته خیلی از کارشناسان دو تیم  پرسپولیس و گسترش فولاد  در ارائه فوتبال تاکتیکی و دلخواه هوادارن به خوبی عمل کرده اند  . نقطه قوت پرسپولیس در این فصل بدون شک خط حمله این تیم یا به عبارتی بهترین خط حمله لیگ تاکنون است. در سوی دیگر میدان، تیم جوان  گسترش فولاد تبریز  قرار دارد. این تیم جوان و آینده دار در بازی های انجام شده لیگ نشان داده که می تواند در آینده به شانس اول قهرمانی در لیگ برتر تبدیل شود.

پرسپولیس دو هفته بعد مسابقه حساسی با گسترش در تبریز خواهد داشت و محمود خوردبین از مسئولان در خواست کرد این مسابقه به دلیل استقبال قابل پیش بینی مردم به ورزشگاه یادگار امام منتقل شود تا اتفاقات رخ داده در ورزشگاه تختی در آنجا تکرار نشود.

ما به عنوان یک هوادار غیرتی تبریزی به اقای خوردبین و تیم پرسپولیس هشدار می دهیم:

در تبریز ، فقط تیم تبریزی تشویق می شود

 

تراکتور و گسترش قبل از آن که یک باشگاه معمولی فوتبال باشند، در واقع یک باور و یک نماد از شهری هستند که جای خالی اشان، سال ها در بطن فوتبال ایران احساس می شد و حالا همه از حضور این دوتیم در فوتبال، احساس خوبی دارند. همانطور که تمام فوتبالی ها می دانند تبریز در حین بازی های خود فقط فقط به تیم های همشهری خود فکر میکند ، پس تیم پرسپولیس در خیال خود هم فکر نکند که در تبریز تیم دیگری تشویق شود.

لطفا امنیت تبریز و اهواز را یکی نکنید

این تماشاگران از زمانی که به ورزشگاه های لیگ برتری برگشتند، فرهنگ بزرگی را با خود آوردند. آنها توانستند این مساله را در فوتبال ایران جابیندازند که هوادار با تماشاگر متفاوت است چون هوادار، در روزهای باخت و ناکامی نیز پشت سر تیم شان می مانند اما تماشاگر فقط همان بازی که به تماشایش نشسته را می بیند و با آینده یا گذشته تیم و باشگاه کاری ندارد. تماشاگر شاید تهییج شود و شعاری علیه تیم و باشگاه سر بدهد اما هوادار هرگز چنین کاری نمی کند چون قلب هوادار، با تیم می تپد اما قلب تماشاگر با اتفاقات داخل زمین.

گسترش به خاطر تراکتور پیروز خواهد شد

هدف گسترش  موفقیت تیم خود و تراکتورسازی است. هدف گسترش پیشرفت فوتبال آذربایجان است .تراکتورسازی شانس خوبی برای قهرمانی دارد. گسترش هم می تواند در جدول رده بندی بالاتر بیاید. به همین خاطر گسترش نیاز دارد نتایج خوبی در دیدارهای آینده کسب کند.

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

1 دیدگاه در “در تبریز ، فقط تیم تبریزی تشویق می شود

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *