پست وبلاگ

اماکن گردشگری کهگیلویه و بویراحمد سند مالکیت ندارند

سالار احمدی در گفت‌وگو با تسنیم، اظهار داشت: اقدامات قانونی برای واگذاری اراضی منابع ملی اماکن گردشگری استان از طریق اداره منابع طبیعی و آبخیزاری استان انجام شده ولی هنوز سند مالکیت صادر نکرده‌اند.

وی خواستار صدور سند مالکیت اراضی اماکن تفریحی و گردشگری استان شد و افزود: انتظار می‌رود مجموعه منابع طبیعی و آبخیزداری و مدیریت امور اراضی استان در برای رفع این مشکل از هیچ تلاشی دریغ نکنند.

احمدی ابراز کرد: در سنوات گذشته یکسری از اراضی به اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری واگذارشده و این اداره نیز متحمل هزینه‌های شده است ولی این اراضی همگی فاقد سند هستند و منابع طبیعی در ارائه سند سهل انگاری می‌کند.

معاون پشتیبانی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به واگذاری زمین‌های دانشگاه آزاد یاسوج، افزود: انتظار می‌رود با توجه به اینکه اراضی واگذار شده به اداره میراث فرهنگی و گردشگری استفاده عمومی دارد با این اداره جهت صدور سند همکاری شود.

احمدی با اشاره به روند واگذاری زمین پشت صنعت، معدن و تجارت به اداره میراث فرهنگی، گفت: در گذشته این زمین توسط اداره راه و شهرسازی و منابع طبیعی به اداره گردشگری واگذار شده ولی هم اکنون فردی که سند و پروانه دارد مدعی مالکیت این زمین را دارد.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *