پست وبلاگ

علت علاقه سوییسی‌ها به ایران

فدریکو سوماروگا رییس دفتر بازارهای در حال ظهور و پروژه های خاص سازمان گردشگری کشور سویس به دیدار و گفت‌وگو با مرتضی رحمانی موحد معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور پرداخت.

در این دیدار رحمانی موحد – معاون گردشگری کشورمان نیز با اشاره به اینکه ایران خواستار همکاری در حوزه‌های آموزشی وابسته به صنعت گردشگری است، گفت: طرفین خواستار توسعه روابط گردشگری فی مابین هستند. لذا دستیابی به این هدف با برگزاری سمینارهای آموزشی ، نمایشگاه‌ها و توسعه روابط امکان پذیر است.

به گزارش میراث فرهنگی، همچنین سوماروگا با اشاره به سفر آینده رییس جمهور سوییس به ایران عنوان کرد: با توجه به اهمیت که بازار گردشگری ایران برای ما دارد رییس سازمان گردشگری کشورمان رییس جمهور را همراهی خواهد کرد.

وی افزود: در این مقطع نیاز داریم تا با برگزاری نمایشگاه های متفاوت مردم سویس با گردشگری ایران و ظرفیت های آن بیش از پیش آشنا شوند.

مدیرکل دفتر بازارهای در حال ظهور و پروژه‌های خاص سازمان گردشگری کشور سویس در پایان تاکید کرد: حوزه گردشگری ایران برای مردم سویس جذاب و دارای ظرفیت‌های قابل توجه است.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *