پست وبلاگ

اخباری به سرنوشت میهمانان برنامه نود دچار نشد/رونمایی از بهترین خرید امسال تراکتور

گروه ورزش و سرگرمی اکوتو؛ محمد رضا اخباری، سنگربان ۲۲ ساله حال حاضر تیم تراکتورسازی تبریز میهمان برنامه هفته گذشته نود بود که به دلیل عملکرد قابل قبول توانست به لیست بازیکنان دعوت شده به این برنامه پربیننده تلویزیونی اضافه شود. عملکرد اخباری در این فصل به قدری فوق العاده بود که کی روش را وادار کرد که این گلر جوان را به عنوان یکی از دروازه بان های خود در اردوی تیم ملی بزرگسالان دعوت کند. سرمربی تیم ملی که در دعوت کردن از بازیکنان تیم های تبریزی به شدت سختگیری کرده و وسواس زیادی را به خرج می داد، این بار به دلیل عملکرد فوق العاده دروازه بان تراکتور وی را به عنوان جوان ترین دروازه بان خود برگزید.

عملکرد اخباری در بازی های لیگ برتر و جام حذفی که این فصل برای تراکتور انجام داده باعث شد تا گروه آنالیز برنامه نود این دروازه بان را در لیست ۱۰ خرید طلایی این فصل تیم های لیگ برتری قرار دهند. اخباری در این لیست منتشر شده با کسب میانگین نمره ۲/۷۱ در رده سوم بهترین خرید ها قرار گرفت.

اخباری که دوران خدمت خود را در تیم نظامی تراکتورسازی انجام می دهد، بی شک بهترین خرید امسال این تیم سرخپوش محسوب می شود. هوادارانی که شاید حالا قدر داشتن یک دروازه بان مطمئن و درجه یک را می دانند و اینکه شاید اگر اخباری یک سال زودتر تصمیم به انجام خدمت سربازی می گرفت الان تیم تراکتور به عنوان مدافع رقابتهای لیگ برتر امسال بود نه نائب قهرمان فصل گذشته.

همین فصل داریوش شجاعیان، پدیده بی چون و چرای تیم گسترش فولاد تبریز که بارها فراز کمالوند را به تمجید از خود واداشته، پس از حضور در برنامه نود دیگر آن بازیکن سابق نبوده است. حتی خود شجاعیان در مصاحبه ای عنوان کرده که حضور در این برنامه نقش بسزایی در این عملکرد نه چندان موفق ایفا کرده است.

اما نگرانی که قبل از این دیدار در مورد این دروازه بان آینده دار وجود داشت این بود که این سالها برنامه عادل فردوسی پور زیاد برای بازیکنان تیم های تبریزی خوش یمن نبوده و اکثر قریب به اتفاق بازیکنان پس از حضور در برنامه نود به روند نزولی خود افتاده و قادر به تکرار عملکرد فابل قبول خود نمی شدند ولی اخباری بار دیگر در بازی امروز عملکرد خوب خود را تکرار کرد و هفتمین کلین شیت خود را در تیم تراکتورسازی رقم زد.

حالا اخباری این فرصت را خواهد داشت تا با تکرار بازی های درخشانش، خود را بیش از پیش در قلب هواداران جا کند.

درباره ی محمد رحمانی

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *