پست وبلاگ

آخرین وضعیت جوی وترافیکی جاده های کشور

به گزارش اکوتو  ، سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا آخرین وضعیت جوی وترافیکی جاده های کشور را تشریح کرد.

سرهنگ نادر رحمانی درباره وضعیت جوی جاده های کشور گفت: برابر آخرین اخبار و گزارش های دریافتی از مراکز کنترل ترافیک سراسر کشور در حال حاضر در محور‌های تایباد – قوچان و مشهد – فریمان در استان خراسان رضوی و همچنین محوراصفهان – تهران در استان اصفهان بارش باران گزارش شده است. از این رو لازم است رانندگان حین تردد از این محورها قوانین مربوط به رانندگی در شرایط بارانی را رعایت کرده و ضمن پرهیز از سرعت و سبقت غیرمجاز فاصله طولی مناسب را نیز رعایت کنند.

وی با بیان اینکه در دیگر محورها مشکل جوی خاصی وجود ندارد، درباره وضعیت ترافیکی جاده های کشور نیز گفت:در حال حاضر در باند جنوبی آزاد راه کرج-قزوین محدود استاندارد تا پل فردیس و همچنین ادامه این مسیر در باندجنوبی آزادراه تهران-کرج محدوده پل فردیس تا پل کلاک ترافیک نیمه سنگین گزارش شده که پیش بینی می شود این وضعیت تا یکی دو ساعت آینده ادامه داشته باشد.

به گفته رحمانی در دیگر محورها گره یا مشکل ترافیکی خاصی وجود ندارد.

سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با اعلام شماره تلفن ۸۸۲۵۵۵۵۵ از رانندگان و مسافران خواست برای اطلاع از آخرین وضعیت جوی و ترافیکی و نیز امداد رسانی به حوادث احتمالی با این شماره تماس بگیرند.

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *