پست وبلاگ

از بازی دوستانه تراکتور-تراکتور تا مشکلات مالی همیشگی تیم؛

گروه ورزش و سرگرمی اکوتو ؛ آخرین اخبار تیم محبوب آذربایجان، تراکتورسازی را در زیر می خوانید.

بازی دوستانه تراکتور تراکتور؛

قرار است بازیکنان و کادرفنی تراکتورسازی به دو گروه تقسیم شده و بازی دوستانه، در عین حال رسمی ترتیب دهند. این بازی که قرار بود با تیم امید تراکتورسازان انجام شود، به نظر می رسد مسئولان تیم از هماهنگی با این تیم هم عاجز مانده اند و به ناچار برای نگه داشتن بازیکنان در سطح بازی، این بازی دوستانه تدارک دیده شده است.این مسابقه عصر امروز پشت درهای بسته انجام خواهد پذیرفت.

حضور یک آبی پوش اخراجی در تمرینات؛

میلاد نوری که تابستان امسال به صورت توافقی از استقلال جدا شد از پنجشنبه در تمرینات سرخ پوشان شرکت می کند.به گفته شهریاری،مدیر رسانه ای تراکتور، نوری بازیکن آزاد محسوب می شود و در صورت صلاحدید کادرفنی، این بازیکن به عضویت پرشورها در خواهد آمد.

بازگشت فردین به تمرینات گروهی؛

فردین عابدینی که در نیم فصل گذشته دچار مصدومیت شدید از ناحیه رباط صلیبی شده بود،این روزها با تیم تمرین می کند و مشکلی برای همراهی تراکتور مقابل سایپا در هفته نهم از سری مسابقات لیگ پانزدهم نخواهد داشت.

حضور مدافع باتعصب و بومی تیم در تمرینات؛

سعید آقایی، مدافع متعصب و بومی سرخپوشان، بالاخره با دریافت رضایتنامه از تیم سابقش،گسترش فولاد و امضای قرارداد جدید با تیم محبوب خود، از دیروز با شور و نشاط همیشگی در تمرینات حاضر می شود و به نظر می رسد پس از صحبت با مدیر عامل باشگاه، مشکلاتش تا حدودی مرتفع شده است.

هافبک چپ تراکتور برمی گردد؛

ایان رمسی، بازیکن فیلیپینی تاثیر گذار تراکتورسازان از روز چهارشنبه در تمرینات تیم حضور پیدا می کند.این بازیکن که به دلیل حضور در اردوی تیم ملی کشورش، تبریز را ترک کرده بعد از بازی تیم ملی فیلیپین مقابل بحرین، روز چهارشنبه به تبریز بر میگردد.

آمادگی سرخپوشان برای بازی روز جمعه؛

سرخپوشان تبریزی برای مصاف روز جمعه مقابل فولاد خوزستان بازیکن مصدومی نخواهند داشت.سامان و سروش که به دلیل مصدومیت، چند بازی گذشته تراکتور را از دست داده بودند به کمک این وقفه، آماده بازی مقابل فولاد خوزستان خواهند بود.تنها نگرانی تونی، وضعیت ۳ بازیکن ملی پوش تیمش خواهد بود.ثاقبی و اخباری به دلیل حضور در اردوی تیم ملی امید و رمسی نیز به دلیل حضور در اردوی تیم ملی کشورش، تمرینات گروهی پیش از شروع مجدد لیگ را از دست داده اند و به همین دلیل شاید تونی از این بازیکنان در اهواز استفاده نکند.

مشکلات مالی همیشگی، گریبان گیر تیم؛

با وجود وعده و وعید های روزانه مسئولین شهری و باشگاه در مورد حل کردن مشکلات مالی تیم، اما همچنان این مشکلات مرتفع نشده و بازیکنان نیز هر از چند گاهی در مصاحبه ها از وضعیت پرداختی های خود گله می کنند.مشکلی که برای تراکتور تازگی نداشته و به ناچار هواداران باید غیر از تحمل نتایج بد تیمشان، درگیر مسائل مالی باشگاه نیز باشند.

درباره ی محمد رحمانی

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *