پست وبلاگ

تراکتور فردا، نفت را می سوزاند/آیا پای بختیار به مانند سربازان میهن به پادگان باز می شود؟

گروه ورزش و سرگرمی اکوتو؛ آخرین اخبار اخیر تیم محبوب آذربایجان، تراکتورسازی در آستانه بازی حساس فردا با تیم نفت تهران را در زیر می خوانید.

بازی تراکتور و نفت فردا برگزار می شود

656

دیدار تیم های تراکتورسازی و نفت تهران که پیش تر قرار بود در روز یکشنبه برگزار شود، به دلیل پایداری شرایط جوی و آلودگی هوای شهر تهران این دیدار لغو گردید. سازمان لیگ برگزاری این دیدار را با توجه به پیش بینی هواشناسی و پایداری هوا در ۲ روز آینده، به روز سه شنبه موکول کرده بود که امروز به یک باره از برگزاری این دیدار حساس یک روز زودتر و در روز دوشنبه خبر داد. دیدار دو تیم فردا از ساعت ۱۵ در ورزشگاه تختی تهران برگزار خواهد شد.

این در حالی است که بسیاری از رسانه ها معتقدند این تصمیم سازمان لیگ بیش تر به نفع تیم نفت بوده است. چراکه بازیکنان این تیم به دلیل پرداخت نشدن مطالباتشان دست به اعتصاب زده و یک جلسه تمرینی مهم را از دست دادند و با این تعویق می توانند خود را برای بازی مقابل تیم قدرتمند تراکتورسازی بیش تر آماده کنند.

پیگیری تمرینات در زمین شماره دو آزادی

884_00

تراکتورسازان که از روز شنبه در هتل اوین استقرار یافته اند، به دلیل تعویق این دیدار و فاصله اندک تا برگزاری این مسابقه تمرینات خود را در زمین شماره دو آزادی پیگیری می کنند. قرار است فردا قلعه نویی برای آشنایی هر چه بیشتر با حریف خود جلسه آنالیزی را برگزار کند.

اعتراض مسئولان باشگاه برای پرداخت غرامت

65

سعید عباسی، مدیر عامل این تیم طی مصاحبه ای پس از تعویق دیدار تراکتور و نفت به دلیل هزینه های متحمل شده باشگاه در این مدت ۲ روزه اعتراض داشت. وی معتقد است به دلیل تعویق دو روزه این دیدار و هزینه های اسکان این تیم، سازمان لیگ باید برای جبران هزینه های اضافی باشگاه متحمل پرداخت غرامت شود.

اضافه شدن سه بازیکن جدید به تمرین سرخپوشان

2fed415d-5371-4108-95c0-426d4f3c549b-cb

تیم تراکتورسازی که در اولین روز نقل و انتقالات سه بازیکن جدید به ترکیب خود اضافه کرد، این بازیکنان نیز در تمرینات حضور داشته و خود را برای بازی آینده آماده می کنند. مهدی کیانی، فرزاد حاتمی و ایوب کلانتری سه بازیکن جدید سرخپوشان پا به پای دیگر بازیکنان مشغول تمرین هستند تا در صورت صلاحدید کادر فنی در بازی روز دوشنبه مقابل تیم نفت حضور یابند.

سرنوشت نا مشخص بختیار

13666be5a0-f18081478be51c21de4fee63343b2b7c

بختیار رحمانی پس از بازی با تیم استقلال تهران که با حذف تیم تراکتور از گردونه مسابقات جام حذفی انجامید، به کم کاری و مذاکره با تیم حریف برای پیوستن به این تیم متهم شد. البته این بازیکن نیز با بی تجربگی و با انجام مصاحبه های تند و پست های جنجالی بیش از بیش خود را در معرض اتهامات قرار داد و با توجه به اعتراض های هواداران به نحوه بازی این بازیکن از عدم تمایل وی برای ماندگاری در تیم تراکتور خبر داد.

رحمانی معتقد بود که با ارائه مدارک کسر خدمت خود می تواند تیم محبوب آذربایجان را در نیم فصل ترک کرده و به تیم محبوب خود بپیوندد و آبی پوش شود. به همین دلیل شهر تبریز را ترک کرد و به نوعی از ترک تیک تراکتور مطمئن بود. اما اوضاع به نفع این بازیکن پیش نرفت و مسئولان نظام وظیفه اعلام کردند که بازیکنان سرباز متخلف که کارت معافیتشان باطل شده بود، باید ۲۷ ماه خدمت خود را سپری کنند و با این حساب بختیار هنوز هم مشمول بوده و حق پیوستن به تیم دیگری را ندارد.

با این اوضاع رحمانی باید یک نیم فصل دیگر در تیم تراکتور بازی کند ولی به خاطر نارضایتی مسئولان و هواداران، به نظر می رسد سرنوشت وی به مانند تمام سربازان میهن به پادگان می انجامد و وی برای پشت سر گذاشتن ۶ ماه خدمت خود باید دست از فوتبال و زمین چمن برداشته و به پادگان برود. البته با توجه به علاقه قلعه نویی به شیوه فوتبال وی، شاید شاهد بازی دوباره این بازیکن در تبریز و در تیم تراکتورسازی باشیم.

درباره ی محمد رحمانی

مقالات مرتبط

1 دیدگاه در “تراکتور فردا، نفت را می سوزاند/آیا پای بختیار به مانند سربازان میهن به پادگان باز می شود؟

  1. کمترین مجازاتش اینه خیانتهای این آقا یکی دو تا نبوده هیچوقت اون صحنه بازی تراکتور فولاد خوزستان یادم نمیره که وقتی داور به نفع تراکتور اعلام پنالتی کرد این خائن از فرط ناراحتی دستش رو گذاشت روی سرش و یا مذاکره با استقلالیها آن هم پس از ترک هتل نمی محل اقامت اردوی تراختوری ها و در همان شب ماقبل بازی و حتی بعد از بازی در هواپیما و و سکانس آخر بازی این خائن: فدای سرم (آخرین پست این نامرد در اینستاگرام پس از باخت به استقلال در جام حذفی) خائن پررو خجالت نمیکشه لفظ جلاله خدا رو هم به زبونش میاره آدم خائن از هر چیزی که فکرش را بکنید پست تره بختیار یادت باشه خدای جای حق نشسته جایی همین نزدیکیها در دل هواداران عاشق تراختور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *