پست وبلاگ

اعلام لیست مازاد قلعه نویی پس از بازی فردا/جوسازی استقلالی ها برای فرار از اعتراض هواداران

گروه ورزش و سرگرمی اکوتو؛ آخرین اخبار اخیر تیم محبوب آذربایجان، تراکتورسازی را در آستانه بازی نیمه نهایی جام حذفی در زیر می خوانید.

اعلام زمان و مکان نشست خبری مربیان دو تیم اعلام شد

طبق اعلام روابط عمومی باشگاه تراکتورسازی، امیر قلعه نویی و پرویز مظلومی مربیان تیم های تراکتورسازی و استقلال امروز از ساعت ۱۶ در هتل پارس تبریز پاسخگوی خبرنگاران حاضر خواهند بود.

ممنوع المصاحبه شدن بازیکنان از سوی امیر پاشا

بازیکنان تیم تراکتورسازی در آستانه بازی حساس خود مقابل تیم استقلال تهران به دلیل دوری جستن از حواشی توسط مربی خود ممنوع المصاحبه شدند تا تیم در آرامش کامل به فکر صعود به مرحله فینال رقابتهای جام حذفی شود. اتفاقی که پیش از این در تیم تونی دیده نمی شد و در برخی مواقع و به دلیل مصاحبه های ناخواسته باعث ایجاد حاشیه هایی توسط بازیکنان می شد.

تمرین سرخپوشان امروز پشت درهای بسته برگزار خواهد شد

تراکتوری ها که تمرینات خود را از روز شنبه استارت زده اند، دیروز تمرینات خود را بدون حضور هواداران و خبرنگاران برگزار کردند و در این تمرین به مرور تاکنیک های مربیان پرداختند. این تیم امروز نیز تمرینات خود را پشت درهای بسته انجام خواهند داد و فقط ۱۵ دقیقه ابتدایی اجازه حضور اصحاب رسانه و هواداران به آنها داده خواهد شد.

جوسازی استقلالی ها قبل از بازی نیمه نهایی

امروز تیم استقلال طی اقدامی عجیب بیانیه ای صادر کردند که در آن از وضعیت قضاوت مسابقه فردا اعلام نگرانی کرده و اعلام کردند که دیگر هیچ اشتباهی را در این بازی قبول نخواهند کرد. این جو سازی استقلالی ها درست در فاصله یک روز مانده به مسابقه، نشان از ترس این تیم تهرانی از تقابل با تیم تراکتورسازی و هوادارانش می باشد و به نظر می رسد آنها برای فرار کردن از اعتراض هواداران و اصحاب رسانه استقلال پس از باخت و حذف از بازی فردا، چنین جوی را راه انداخته اند.

شجاع برمی گردد، البته با ماسک

به نظر می رسد وضعیت مدافع تیم تراکتورسازی که در بازی مقابل تیم استقلال اهواز از ناحیه گونه دچار شکستگی شد، رو به بهبودی می باشد و به احتمال زیاد این مدافع سر زن با ماسک صورت مقابل تیم استقلال تهران قرار خواهد گرفت.

اعلام لیست قلعه نویی پس از بازی نیمه نهایی

به نظر می رسد با توجه به نزدیک شدن به شروع فصل نقل و انتقالات نیم فصل، قلعه نویی پس از بازی فردا لیست بازیکنان مورد نظر خود را به باشگاه ارائه خواهد داد و لیست مازاد و خرید های باشگاه مشخص خواهد شد.

درباره ی محمد رحمانی

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *