پست وبلاگ

از تمرینات فشرده برای خروج از بحران تا چالش های بزرگ پیش روی حریف این هفته تراکتوری ها

گروه ورزش و سرگرمی اکوتو؛ آخرین اخبار تیم محبوب آذربایجان، تراکتورسازی را در زیر می خوانید.

تمرینات فشرده برای خروج از بحران

844_0

تیم تراکتورسازی که خود را برای بازی روز دوشنبه ۹ آذرماه با تیم ملوان بندر انزلی آماده می کند، تمرینات خود را پس از یک روز استراحت از روز دوشنبه این هفته پیگیری می کند. تمرینات سرخپوشان تبریزی همه روزه از ساعت ۱۲:۳۰ در محل کمپ اختصاصی باشگاه برگزار و بازیکنان به مدت ۹۰ دقیقه به تمرین می پردازند. تراکتوسازان برای خروج از بحران و جبران نتایج ضعیف هفته های گذشته در لیگ برتر، نیاز مبرمی به ۳ امتیاز این مسابقه خارج از خانه داشته و برای کسب این پیروزی کار سختی را مقابل شاگردان استیلی خواهند داشت.

حمایت قاطع از پیرمرد پرتقالی و یک فرجه دیگر

46554547

پس از کسب تساوی تیم تراکتور در مقابل دیدگان پرشورها و در مصاف با تیم تازه لیگ برتری شده سیاه جامگان که ۳ شکست متوالی را در کارنامه داشت، تونی اولویرا به شدت از سوی اصحاب رسانه و مدیرعامل باشگاه مورد انتقاد گرفت حتی صحبت هایی مبنی بر جانشینی این مربی پرتقالی شنیده می شد. اما بار دیگر به تونی فرصت داده شد تا در بازی های بعدی نتایج ضعیف خود در لیگ برتر را جبران کرده و بتواند نتایجی در خور تیم بزرگ و ریشه دار تراکتورسازی کسب کند. به نظر می رسد بازی با تیم ملوان، بازی مهم و سرنوشت سازی برای اولویرا خواهد بود و در صورت عدم کسب نتیجه دلخواه، بعید است مربی محبوب سرخپوشان زیر این فشارها دوام آورده و تن به استعفا ندهد.

تلاش باشگاه ملوان برای استفاده حداکثری از یار دوازدهم

url

طی نامه نگاری های انجام گرفته بین باشگاه و هیئت فوتبال انزلی، ملوانی ها قصد دارند تا بازی روز دوشنبه خود با تیم تراکتورسازی را رایگان کرده تا با حمایت حداکثری هواداران خود با تمام قوا به مصاف تیم محبوب آذربایجان بروند. این در حالی است که باشگاه تراکتورسازی که هواداران پرشورش زبانزد همگان است، هیچ گونه اقدامی برای حمایت همه جانبه هواداران خود در بازی های بزرگ بهره نمی برد.

استقلال حرف بعدی سرخپوشان

645454

تیم اسقلال تهران پس از یک بازی نفس گیر توانست تیم نفت تهران را در ضربات پنالتی شکست داده و به مرحله نیمه نهایی مسابقات صعود کند. تیم استقلال تهران قرار است در مرحله ماقبل فینال، به مصاف تیم تراکتورسازی تبریز برود. با توجه به اینکه تراکتوری ها در دو بازی متوالی جام حذفی، به عنوان میهمان به میدان رفته اند، در بازی نیمه نهایی میزبان خواهد بود و هواداران این فرصت را خواهند داشت تا با حضور خود شاهد صعود تیم تراکتور به مرحله نهایی این مسابقات باشند.

حریف تراکتور با چالش های بزرگ

moori

تیم ملوان بندر انزلی که پس از آمدن حمید استیلی جانی دوباره گرفته و در رده تک رقمی نهم مسابقات قرار دارد، این روزها شرایط مناسبی را سپری نمی کند. مشکلات مالی انزلی چی ها که در این سالها تازگی نداشته، بار دیگر گریبان گیر تیم شده است و بازیکنان این تیم حتی یک بار در طول هفته جاری دست به اعتصاب زده و تمرین تیم را تعطیل کرده اند. البته پس از سخنان مدیرعامل باشگاه تا حدوی این مشکلات مرتفع شده و ملوانی ها تمرینات خود را از سر گرفته اند. به نظر می رسد بازیکنان تیم ملوان از تمرکز لازم برای این دیدار حساس برخوردار نخواهند بود و این یعنی یک فرصت ایده آل برای شاگردان تونی و شکست دادن این تیم در ورزشگاه تختی انزلی.

درباره ی محمد رحمانی

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *