پست وبلاگ

اخبار دو روز اخیر سرخ پوشان تبریزی؛ از خداحافظی کریمی تا جریمه دوباره پرشورها

گروه ورزش و سرگرمی اکوتو؛ اخبار دو روز اخیر تیم محبوب آذربایجان، تراکتورسازی را در زیر می خوانید.

خداحافظی کریمی و بازگشت به قم

img_5600

فرید بهزادی کریمی، مهاجم تند و تیز سرخپوشان که به عنوان بازیکن سرباز به مدت یک و نیم فصل در این تیم تبریزی توپ می زد، پس از اینکه مسئولان باشگاه نتوانستند رضایتنامه وی را برای ادامه حضور کریمی فراهم کنند سرانجام این بازیکن تبریز را به مقصد قم ترک کرد. کریمی دیروز با حضور در تمرینات تیم با بازیکنان و کادرفنی خداحافظی کرده و برای معرفی خود به باشگاه صبای قم راهی این شهر شد. شاید پر رنگ ترین خاطره ای که هواداران از کریمی داشتند، گلی بود که در آخرین بازی فصل گذشته به تیم نفت زد. گلی که نتوانست تیم تراکتورسازی را به اولین جام قهرمانی لیگ برتر برساند.

جلسه هیئت مدیره تراکتورسازان

IMG11403862

این جلسه دیروز در محل باشگاه با موضوع پیگیری مسائل مالی تیم و گرفتن گزارش هیئت مدیره از مدیرعامل و سرمربی تیم تشکیل شد. در اواخر این جلسه که ۵ ساعت به طول انجامید تونی اولویرا سرمربی تیم نیز به این جلسه اضافه شده و مسائل نقل و انتقالات نیم فصل بررسی گردید که اعضای هیئت مدیره در این مورد به تونی قول مساعد دادند.

پیگیری تمرینات با دو غائب

0f7935e034-8165e7bce98dd1e9e47ae6eb689f3e05

تیم تراکتورسازی تبریز که خود را برای رویارویی با تیم سیاه جامگان مشهد با مربیگری فرهاد کاظمی آماده می کند، پس از چند روز استراحت تمرینات خود را به طور منظم از روز سه شنبه پیگیری می کند. این تمرینات تنها با غیبت اخباری و ثاقبی و با حضور تمامی بازیکنان خارجی پیگیری می شود. ایان رمسی نیز که به دلیل اردوهای تیم ملی کشورش چند روزی نتوانست تیم تراکتور را همراهی کند، بالاخره دیروز خود را به اردوی تراکتورسازان رساند تا در صورت صلاحدید کادر فنی در بازی روز جمعه در هفته دوازدهم لیگ پانزدهم تیم را همراهی کند.

بخشیده شدن حمزه و بازگشت به تمرینات

587_587_IMG_2230

حمزه یونس که در جریان تمرین دیروز با تعدادی از بازیکنان مشاجره و در نهایت با خشم تونی روبرو شده بود، امروز در تمرینات تیم شرکت کرد تا به شایعه ی دیروز مبنی بر اخراج وی از تمرینات تیم پایان بخشد.

باز هم جریمه نقدی برای پرشور ها

_mg_8837

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال که در این چند سال نشان داده خیلی خوب راه جریمه کردن هواداران آذربایجان را بلد است، بار دیگر باشگاه تراکتورسازی را به دلیل تخلف تماشاگرانش در بازی مقابل تیم سایپا در رقابتهای جام حذفی ۲۰۰ میلیون ریال جریمه کرد. گفتنی است در این بازی تراکتوری ها با حمایت پرشمار هوادارانشان توانستند تیم سایپا را در زمین خود شکست داده و شاگردان جلالی را از گردونه این رقابتها کنار بزنند.

جلسه خصوصی مدیرعامل با تونی

9e5bb7fed96b4b7f8043004673cddc7b.

عباسی پس از جلسه دیروز که در حضور تونی تشکیل شد، امروز برای حل کردن پاره ای از مشکلات در مورد تیم یک جلسه خصوصی با تونی برگزار نمود. هنوز محتوای این جلسه مشخص نشده است.

مشخص شدن زمان نقل و انتقالات نیم فصل

434679_158

سازمان لیگ فدراسیون فوتبال ایران زمان دقیق نقل و انتقالات نیم فصل را مشخص نمود. این سازمان تاریخ تقل و انتقالات را از تاریخ ۲ الی ۲۹ دی اعلام نمود. باید منتظر ماند و دید تیم تراکتورسازی با توجه به جدایی چند تن از بازیکنان سربازش، چگونه برای جایگزینی نفرات جدید در جهت پوشش نقاط ضعف خود اقدام خواهد کرد.

درباره ی محمد رحمانی

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *