پست وبلاگ

از استارت برای هتریک برد پیاپی تا چالش جدید برای پیرمرد پرتقالی

گروه ورزش و سرگرمی اکوتو؛ آخرین اخبار تیم محبوب آذربایجان، تراکتورسازی را در زیر می خوانید.

پیگیری تمرینات برای کسب سومین پیروزی پیاپی؛

تمرینات تیم تراکتورسازی دیروز پس از کسب یک پیروزی دلچسب و شیرین مقابل سایپا، بنا به تصمیم کادرفنی این تیم تعطیل شد تا بازیکنان پس از این بازی سخت و پرفشار به استراحت بپردازند. تیم تراکتور از امروز تمرینات خود را برای رویارویی با شاگردان یحیی در ذوب آهن پیگیری خواهد کرد تا بتواند سومین پیروزی پی در پی خود را این بار در کنار هواداران پرشور آذربایجان جشن بگیرد.

سریال تکراری مشکلات مالی؛

تیم تراکتور که نه تنها این فصل بلکه تقریباً در تمامی فصل ها دچار مشکلات مالی بوده است، به نظر می رسد وعده های مسولین شهری برای حل این مشکل بی نتیجه مانده و باعث ایجاد دغدغه و نگرانی در بین بازیکنان و اعضای کادرفنی شده است. مشکلاتی که تونی در کنفرانس بعد از بازی سایپا به آن اشاره و ابراز نگرانی کرد که  ادامه این مشکلات میتواند برای تیم دردسر ساز شود. با این حال مدیران باشگاه در تلاش هستند در اسرع وقت با جذب یک اسپانسر خوب و دریافت حق پخش بازی های فوتبال از صدا و سیما این مشکل را برطرف کنند.

سرنوشت نامعلوم مدافع باتعصب تیم؛

سعید آقایی که جزو بازیکنان سرباز تیم به شمار می آمد، دوران خدمت خود را پشت سر گذاشته و از بازی مقابل فولاد دیگر بازیکن سرباز محسوب نمی شود. قرار بود آقایی پس از سپری کردن دوران سربازی به تیم سابقش گسترش فولاد بازگردد تا در ادامه ی فصل در خدمت این تیم باشد. اما مدیران گسترش با توجه به اعلام نیاز باشگاه تراکتور به وی رضایت شفاهی داده اند تا بتواند تا پایان فصل برای تراکتور بازی کند. با توجه به قوانین لیگ برتر تیم گسترش موظف است رضایتنامه وی را به صورت کتبی به سازمان لیگ ارئه دهند تا این بازیکن بتواند با تیم جدیدش قرارداد ببندد، اتفاقی که تا به امروز انجام نشده و باعث عصبانیت آقایی از وضع بلاتکلیفی خود شده است. بر همین اساس قرار است به زودی مدیران تراکتور و گسترش، دو تیم همشهری طی جلسه ای در مورد آقایی تصمیم گیری نهایی را انجام دهند.

جدایی بازیکنان سرباز، چالشی جدید برای پیرمرد پرتقالی؛

این روزها جدایی بازیکنان سرباز تراکتور، تبدیل به نگرانی هواداران و سرمربی محبوب سرخپوشان شده است. بازیکنانی مثل علی حمودی، بختیار رحمانی، احمد عبدالله زاده و فرید بهزادی کریمی بازیکنانی هستند که نیم فصل قرارداد آنها به پایان می رسد و به نظر می رسد باشگاه های سابق آنها هم تمایلی برای صدور رضایتنامه این بازیکنان ندارند. باشگاه های صبای قم، سپاهان اصفهان و فولاد خوزستان هر سه از تیم هایی هستند که از کمبود بازیکن رنج می برند و با توجه به اینکه راضی شدن آنها برای صدور رضایتنامه کاری غیر ممکن به نظر می رسد، انتظار می رود مدیران تراکتور بدون فوت وقت نسبت به جذب بازیکنان جایگزین آنها  اقدام کنند. البته این را هم باید در نظر داشت که باشگاه ها در نیم فصل به راحتی اجازه جدایی بازیکنان خوب خود و انتقال آنها به تیم دیگر را نمی دهند و مسئولان تراکتور کار سختی برای حل این مشکل خواهند داشت.

درباره ی محمد رحمانی

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *