پست وبلاگ

از به چالش کشیدن مسئولین فدراسیون فوتبال تا بحث جدایی رحمانی تا نیم فصل؛

گروه ورزش و سرگرمی اکوتو؛ آخرین اخبار تیم محبوب آذربایجان، تراکتورسازی را در زیر می خوانید.

به چالش کشیدن مسئولین فدراسیون درباره اتفاقات هفته پایانی لیگ چهاردهم؛
c961c4d1-996f-4b4e-bc64-e575d31b23c5 (1)

در ادامه داستان پرماجرای تراکتور این بار نوبت به حضور مسئولین فدراسیون فوتبال در مجلس شورای اسلامی رسید. علی کفاشیان، رئیس فدراسیون فوتبال و مهدی تاج، مسئول سازمان لیگ برتر دیروز در مجلس حاضر شده و به سوالات نمایندگان مردم آذربایجان در مورد هفته پایانی فصل گذشته تراکتور مقابل نفت تهران پاسخ هایی را ارئه کردند. عمده موارد ذکر شده در مورد داوری دیدار و شرایط حاکم بر ورزشگاه یادگار امام تبریز بود.

غیبت مدافع شیرازی تراکتور در تمرینات؛

اکوتو

خالد شفیعی، مدافع تیم سرخ پوش تبریز دیروز در تمرینات تیمش حضور نداشت و با لباس شخصی در کنار زمین مشغول صحبت با سرپرست تیم، ذولفقاری بود. از آنجایی که دکتر مجید صادقی، پزشک این تیم در مصاحبه ای عنوان کرده بود که هیچ یک از بازیکنان تراکتور مصدومیتی ندارند، این غیبت کمی بحث برانگیز می باشد.

فردین بالاخره در تمرینات گروهی شرکت کرد؛

phpThumb_generated_thumbnailjpg

مدافع بومی تراکتورسازان پس از طی روند بهبودی خود، از دیروز در تمرینات گروهی تیمش حضور دارد و با سایر هم تیمی هایش برای موفقیت تیم در بازی های آینده تلاش می کند. خبر حضور این بازیکن سرعتی و تکنیکی در بازی های پیش رو می تواند خبر خوشی برای تونی و هواداران باشد.

رمسی فردا در تبریز؛

01034732

ایان رمسی پس از شکست تیم ملی کشورش مقابل تیم ملی بحرین، عصر فردا برای شرکت در تمرینات تراکتور به تبریز بازمی گردد.البته به نظر می رسد با توجه به خستگی رمسی از انجام بازی های پی در پی و حضور در  اردوی تیم ملی فیلیپین، تونی به وی استراحت داده و رمسی را به همراه دیگر سرخ پوشان برای بازی روز جمعه مقابل فولاد خوزستان نبرد.

تونی به نشت خبری اهواز نمی رسد؛

toni-231

سفر تراکتورسازان برای بازی روز جمعه، از تهران به سمت اهواز خواهد بود و به دلیل تاخیر پرواز، به احتمال زیاد تونی به نشست خبری پیش از بازی نخواهد رسید.

بحث جدایی رحمانی تا نیم فصل؛

بختیار3

در این چند روز بحث های زیادی در مورد اتمام زمان خدمت بازیکنان سرباز تراکتور و انتقال آنها به تیم های سابق خود مطرح می شود. موضوع جدایی سربازها و انتقال آنها به تیم های پایتخت نشین و نظیر آنها، تبدیل به اخبار داغ این روز های فوتبال شده است به طوری که چندین روزنامه و سایت خبری، خبر از جدایی بختیار رحمانی و انتقال وی به یکی از تیم های پرسپولیس یا مسیمیر قطر دادند. خبری که نه تنها موجب تزریق انگیزه و نشاط نمی شود بلکه ممکن است تمرکز بازیکنان سرباز را بر هم بریزد و موجب دلسردی آنها در این مقطع حساس از لیگ برتر بشود.

درباره ی محمد رحمانی

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *