پست وبلاگ

درخواست گسترده هواداران برای رایگان کردن بازی روز سه شنبه تا اعلام شدن خروجی های قطعی

گروه ورزش و سرگرمی اکوتو؛ اخبار باشگاه تراکتورسازی تبریز را در آستانه بازی مهم روز سه شنبه و مصاف با تیم النصر امارات را در ذیل می خوانید:

درخواست گسترده هواداران برای رایگان کردن بازی روز سه شنبه

تیم تراکتورسازی در چهارچوب مرحله یک هشتم نهایی و در بازی برگشت با تیم النصر روز سه شنبه در ورزشگاه یادگار امام تبریز مصاف حساسی را برگزار خواهد کرد. بازی رفت دو تیم در دوبی با نتیجه ۴-۱ به نفع تیم اماراتی پایان پذیرفت و تراکتور برای صعود باید دست به کار بزرگی در زمین خود بزند. در همین راستا و به دلیل اهمیت حضور پرشمار هواداران برای این بازی، هواداران پرشور آذربایجان در فضا های مجازی درخواست رایگان نمودن این بازی را دارند.

پس از رایگان کردن بازی تیم های ذوب آهن در برابر تیم العین حالا این درخواست ها جدی تر مطرح شده و مسئولان باشگاه برای تماشای رایگان این بازی باید در فاصله ۲۴ ساعت تا شروع بازی بلیت های سکوهای یادگار امام را خریداری نمایند.

پایان لیگ برتر و شروع نقل و انتقالات

پس از پایان لیگ برتر تیم های لیگ برتری شروع به مذاکره با بازیکنان مورد نشر خود کرده اند و خبر های زیادی در این راستا شنیده می شود. یکی از این اخبار مربوط به پیشنهاد باشگاه تراکتورسازی به محمد نوری، کاپیتان فصل گذشته پرسپولیس می باشد تا در صورت فراهم بودن شرایط به این تیم بپیوندد. دیگر گمانه زنی ها مربوط به سرباز های احتمالی لیگ شانزدهم می باشد و خبر هایی مبنی بر مشمول شدن بازیکنانی مثل اسماعیل شریفات، احسان پهلوان، علیرضا رمضانی و محمد انصاری شنیده می شود که در صورت صحت این ادعا ها تراکتور بهترین باشگاه برای گذراندن خدمت مقدس سربازی برای این بازیکنان تلقی می شود.

منع حضور رفیعی و بختیار در تیم ملی

در حالی که دیروز نفرات دعوت شده به اردوی تیم ملی توسط سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان اعلام شد و از تیم تراکتور اخباری، رفیعی و بختیار رحمانی به تیم ملی دعوت شدند ولی به نظر می رسد رفیعی و رحمانی بار دیگر نمی توانند تیم ملی را همراهی نمایند. به گفته سردار کمالی، جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیرو های مسلح این دو بازیکن فعلاً نمی توانند تیم ملی را در اردو های تیم ملی همراهی نمایند و پس از صدور کارت پایان خدمت آنها مجوز حضور در تیم ملی را دریافت خواهند کرد.

خروجی های قطعی تراکتور اعلام شد

در چند روز گذشته خروجی های قطعی تیم تراکتور اعلام شد و بر این اساس علی حمودی و شجاع خلیل زاده که پس از پایان یافتن خدمتشان باید به تیم سابق خود سپاهان باز گردند از خروجی های قطعی این تیم پرهوادار نام برده می شود. همچنین ایان رمزی پس از سپری کردن یک فصل ناموفق در تیم تبریزی حالا پس از پایان یافتن قراردادش به کشور خود بازگشت. همچنین شایه شده است که مدیر برنامه های خالد شفیعی، مدافع تراکتورسازان در حال مذاکره با تیم پرسپولیس می باشد تا در صورت توافق طرفین سال بعد از تیم سرخپوش پایتخت حضور یابد.

بازی تیم های تراکتورسازی تبریز و النصر امارات سه شنبه ۴ خرداد ماه از ساعت ۲۰ در ورزشگاه یادگار امام تبریز برگزار خواهد شد.

درباره ی محمد رحمانی

مقالات مرتبط

2 دیدگاه در “درخواست گسترده هواداران برای رایگان کردن بازی روز سه شنبه تا اعلام شدن خروجی های قطعی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *