پست وبلاگ

آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور

به گزارش اکوتو ، درباره آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور افزود: در محور نقده – مهاباد در استان آذربایجان غربی، محورهای خرم‌بید، سپیدان – یاسوج در استان فارس و همچنین محور بافق – کرمان در استان کرمان بارش برف جریان دارد.

جانشین مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا تصریح کرد: در بیشتر محورهای استان بوشهر، فارس، کرمان، یزد و هرمزگان بارش باران اعلام شده است.

وی افزود: در محورهای زاهدان – بم و زاهدان – خاش در استان سیستان و بلوچستان و محورهای کهنوج و جیرفت در جنوب استان کرمان نیز بارش باران گزارش شده است.

جانشین مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا به مه‌گرفتگی و کاهش دید در گردنه‌های قوشچی و قره‌تپه در استان آذربایجان غربی اشاره و خاطرنشان کرد: دیگر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار هستند.

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *