پست وبلاگ

ترافیک نیمه سنگین در جاده های شمالی

به گزارش اکوتو ، سرهنگ نادر رحمانی در گفت‌وگویی، با اشاره به آخرین وضعیت ترافیکی راه‌ها و جاده‌های مواصلاتی کشور در صبح روز جمعه، اظهار کرد: گزارش‌های دریافتی و تصاویر دوربین‌های نظارتی مستقر در محورهای مواصلاتی کشور نشان می‌دهد در حال حاضر ترافیک عبوری در محور کرج – چالوس از میدان امیرکبیر تا کیلومتر پنج این محور نیمه سنگین است.

سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا افزود: همچنین در محور هراز نیز در محدوده تونل یک این محور، شاهد ترافیک نیمه سنگین هستیم.

وی در خصوص محدودیت‌های ترافیکی اعمالی در برخی محورهای مواصلاتی نیز گفت: از ساعت ۱۴:۳۰ امروز، تردد انواع وسیله نقلیه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است و برابر با اعلام پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۸ امروز تا ساعت ۲ بامداد فردا (شنبه) از ۱۵کیلومتری جنوب مرزن آباد (دزدبن) به سمت کرج به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

رحمانی خاطرنشان کرد: همچنین با توجه به برنامه‌ریزیهای انجام گرفته، تردد تمام کامیون‌ها و تریلرها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی، از ساعت ۶ صبح امروز (جمعه) تا ساعت ۲۴، در محورهای هراز، فیروزکوه و محور اردبیل به آستارا و بالعکس ممنوع است.

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *