پست وبلاگ

نگذارید شهر آفتاب خاک بخورد

به گزارش اکوتو ، اسماعیل دوستی عضو شورای اسلامی شهر تهران در جریان تذکرات پیش از دستور جلسه دویست و شصت‌وششم شورا، بر لزوم توجه به نمایشگاه شهر آفتاب تاکید کرد و گفت: با توجه به اینکه انتقال نمایشگاه از سئول به شهر آفتاب نیاز به مصوبه دارد، مدیریت شهری باید برای جلب موافقت دولت پیگیری‌های لازم را انجام دهد.

وی به فراملی بودن نمایشگاه شهر آفتاب اشاره کرد و ادامه داد: سرمایه‌گذاری در این نمایشگاه با توجه به جذاب بودن آن برای سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی، موضوع راحتی است و اگر این اتفاق رخ نمی‌دهد یا قانون خوبی وجود ندارد و یا مجری به خوبی فعالیت نمی‌کند.

عضو شورای اسلامی شهر تهران بر لزوم پیگیری هر چه بیشتر سازمان سرمایه گذاری شهرداری تهران برای تکمیل فازهای ۲ و ۳ شهر آفتاب تاکید کرد.

*‌موضوع بدهی‌های دولت را سیاسی نکنید

احمد حکیمی پور، عضو شورای اسلامی شهر تهران نیز با اشاره به خبر منتشر شده در سایت تهران ترافیک در خصوص بدهی‌های دولت به شهرداری،گفت: اگر شورا تاکید بر عدم حاشیه سازی مباحث دارد نباید عددی خام و غیرواقعی موضوع اینگونه گزارش‌ها بشود.

وی اظهار داشت: با پیگیری‌های به عمل آمده پیش بینی می‌شود رقم بدهی‌های دولت به شهرداری تهران در حدود ۵ هزار میلیارد تومان است.

عضو شورای اسلامی شهر تهران تاکید کرد: نباید موضوعی که در کمیسیون قطعی نشده است و در حال طی کردن مباحث کارشناسی است ،رسانه‌ای شود چراکه با این اقدام موضوعات به حاشیه کشیده شده و سیاسی می‌شود.

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *