پست وبلاگ

رسانه تصویری، روی اعصاب بینندگان – بازی تراکتور پخش زنده نمی شود

گروه ورزش و سرگرمی اکوتو؛ در سال ۲۰۱۵ میلادی و عصری که عصر ارتباطات نامیده شده است عدم پخش زنده یکی از حساس ترین دیدارهای جام حذفی بین دو تیم لیگ برتری که از قضا هردو جزو فاتحان این جام می باشند برای مخاطبان تلوزیون واقعاً غیر قابل باور است. در کنار همه اینها این اتفاق اگر در کشوری مانند لهستان یا استرالیا اتفاق بیفتد تا حدودی قابل درک است چرا که ورزش اول آنها فوتبال نیست. اگرچه همان ها نیز با علم بر اینکه در کشورشان، فوتبال ورزش چندان محبوبی نیست از عدم پخش زنده بازی ها امتناع می ورزند. اما قضیه در کشورمان بسیار متفاوت است چرا که به ضرس قاطع میتوان گفت: “فوتبال تنها دلخوشی قشر جوان در این ممکلت است”. حالا داریم تنها دلخوشی را از قشر اعظم جامعه مان دریغ می کنیم.

مسأله پیچیده تر می شود وقتی که پای پرتماشاگرترین تیم ۸ سال اخیر لیگ برتر در میان باشد. تراکتور و هوادارانی که از اتفاقات اخیر فوتبالی چندان دل خوشی ندارند حالا بیش از پیش سیل انتقادات را روانه مسؤلین مربوطه خواهند کرد.

پس از همه اتفاقات اخیر باید کمی هم به هواداران فوتبال حق داد چرا که مجموع این اتفاقات بدون شک به نفع ورزش نخواهد بود. حالا با یک پارادوکس بزرگ روبرو هستیم، رسانه ای که این روزها از عدم استقبال هواداران از فوتبال حسابی گلایه مند است گویی رسالت اصلی خود را از یاد برده است.

به نظر می رسد کفاشیان پس از توصیه موفق به علیرضا فغانی حالا به صدا و سیمای استانی نیز اکیداً توصیه کرده است تا هوای تراکتوری ها را بیش از پیش داشته باشد!

درباره ی طاهر صاحبی

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *