پست وبلاگ

وقتی که وطنپرست کسی را برای پاسخگویی درباره مسائل تیم تراکتور نمی یابد!

گروه ورزش و سرگرمی اکوتو؛ برنامه موج فوتبال دیشب از شبکه سهند به روی آنتن رفت.

این برنامه با اجرای میلاد وطن پرست از ساعت ۲۳:۴۵ شروع شد و در حالی که همه ی هواداران تیم تراکتورسازی منتظر پاسخگویی مسئولین باشگاه درباره حواشی  اخیر تیم بودند، اما با اعلام مجری این برنامه زنده به دلیل عدم حضور و جوابدهی هیچ کدام از مسئولان، سوالات هواداران بی پاسخ ماند. طبق گفته وطنپرست، وی از تونی برای حضور در این برنامه دعوت به عمل آورده بود که این مربی پرتقالی حاضر به حضور در تنها برنامه زنده فوتبالی شهر تبریز نشد. البته مدیرعامل باشگاه، سعید عباسی نیز به تلفن خود جواب نداد تا بی خبری بینندگان برنامه از شرایط تیم محبوبشان تکمیل گردد.

به هر حال پاسخگویی به رسانه به خصوص رسانه تلویزیونی که صد ها بیننده دارد، وظیفه همه ی مسئولین باشگاه بوده و آنها نباید فراموش کنند که این تیم بر پایه همین هواداران پرشور استوار بوده و همین هواداران هستند که صاحبان اصلی باشگاه قدیمی و باسابقه تراکتورسازی می باشند.

به نظر می رسد مسئولین باشگاه با هماهنگی قبلی روزه سکوت اتخاذ کرده تا مبادا در مورد مسائل و مشکلات اخیر باشگاه مورد بازخواست قرار بگیرند وگرنه بازگو کردن صحیح مطالب و اخبار مربوط به تیم سرخپوش تبریزی نمی تواند حاشیه ها را در اطراف تیم زیاد کند بلکه بالعکس با اطلاع رسانی صحیح و جوابگویی به موقع می تواند از انتشار اکاذیب در رسانه ها جلوگیری کرده و دست حاشیه سازهایی را که به دنبال صدمه به تیم تراکتور می باشند را کوتاه نماید.

شایان ذکر است جلسه دیروز هیئت مدیره باشگاه برای مشخص کردن وضعیت نهایی سرمربی تیم، تونی اولویرا با نتیجه گیری خاصی همراه نبود تا برگزاری مجدد این جلسه به روزهای آینده موکول شود. طبق شنیده ها رقم قرارداد تونی و اینکه وی تا زمان پرداخت نشدن بدهی های معوقه خود تیم را ترک نخواهد کرد، باعث شده تا جلسه دیروز هیئت مدیره ناتمام مانده و موافقت خود را برای برکناری قطعی این مربی پرتقالی اعلام ننمایند. وضعیت نامناسب مالی باشگاه و مشکلات شکایت بازیکنان سابق تراکتور به فیفا، مدیران باشگاه را در پرداخت قرارداد تونی عاجز گذاشته است.

درباره ی محمد رحمانی

مقالات مرتبط

5 دیدگاه در “وقتی که وطنپرست کسی را برای پاسخگویی درباره مسائل تیم تراکتور نمی یابد!

  1. حداقل یه نظر سنجی میگذاشت که ایا با رفتن تونی موافقید ؟ البته اونوقت مشخص میشد که ملت تونیو میخواد و شاید این قضیه به مذاق مافیای اصلی و مافیای بومیمان خوش نمیامد

  2. خیلی واضحه که تونی دوست نداره از تراختور بره تسویه حساب و این حرفها همخ بهانه تونی برای موندنو کار کردنه وگرنه میرفت و به فیفا شکایت میکرد و پولش رو هم میگرفت اینها ازش به زور و خواهش و تمنا خواستند که از تراختور بره تا اینمها نقشه های کثیف بدی رو کلید بزنند دارند با شخصیت این پیرمرد دوستداشتنی بازی میکنند ولی اون گرگ بارون دیده است آدمهای مثل عباسی با اون کارنامه درخشان در زمان جنگ تحمیلی دارند با اینکارهای غلطشون آبروی ایران و ایرانی رو میبرند واقعا خیلی شرم آوره که یه پیرمرد از اون سر دونیا پاشه بیاد کشور ما و به غیر از محبت و حلم و علم از مردم چیز دیگه ایی نبینه امااز مسئولین ورزش همین مردم باصفا ، کثیفترین خاطرات رو با خودش ببره کشورش چه باید کرد؟

  3. تیم داری کتک خطیبی رو میخوری که همه بازیکنان فصل قبل سرباز شده بودند تیم رو پادگان کرده بود فقط تونی تونی آذربایجان بیرکلام تونی وسلام

  4. به نظر من اگر بهترین مربیان دنیا هم بیایند باز نمی تواند تراختور را قهرمان کند چون اصلا قرار نیست تراکتور قهرمان بشه تیمی که سه سال تنها با یک امتیاز نایب قهرمان شده و آخریش هم پارسال بود که کل ایران دیدند اونی که باید بره عباسی نه اولیویرا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *