پست وبلاگ

زنجان هفته بعد آب وهوایی پاییزی خواهد داشت

به گزارش اکوتو ، سونا صرفی با اشاره به ادامه افزایش دما در طول دو روز آینده اظهار داشت: وضعیت جوی استان زنجان در طی سه روز آینده پایدار پیش بینی می‌شود.وی تصریح کرد: گرد و غبار خفیفی بر سامانه جوی منطقه حاکم است اما این میزان گرد و غبار مشاهده شده در تصایر ماهواره‌ای به گونه‌ای نیست که سبب ایجاد آلودگی هوا و کاهش دید شود.

رئیس پیش‌بینی جوی اداره‌کل هواشناسی استان زنجان دمای فعلی شهر زنجان را ۳۸ درجه بالای صفر اعلام کرد و بیان کرد: این دما نسبت به روز گذشته با افزایش همراه بوده است که در روزهای آینده این افزایش دما ادامه پیدا می‌کند.وی گفت:‌ نوسان دمایی شهر زنجان در طول ۲۴ ساعت گذشته ۲۴ درجه بوده است.

صرفی افزود: در طول ۲۴ ساعت گذشته شهر اببر با دمای بین ۲۴ تا ۴۱ درجه بالای صفر گرمترین شهر استان بوده است.رئیس پیش‌بینی جوی اداره ‌کل هواشناسی استان زنجان ابراز کرد: حداقل دمای ثبت شده در ۲۴ ساعت گذشته نیز مربوط به شهر زنجان با ۱۴ درجه سانتیگراد بوده است.

وی با اشاره به دمای بالای استان از آغاز هفته جاری تاکید کرد: استقرار این وضعیت جوی ناپایدار بوده و تا پایان هفته ادامه می‌یابد.صرفی خاطر نشان کرد: از روز جمعه کاهش دما در استان به تدریج آغاز شده و تا پایان هفته ادامه می‌یابد.

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *