پست وبلاگ

نفر به نفر با تیمی که عباسی کمر به نابودی آن همت گذارد

گروه ورزش و سرگرمی اکوتو؛ زمان آزمون و خطا به پایان رسید و عیار واقعی تراکتور کاملاً مشخص گردید. اصلی ترین علت نتایج و بازیهای ضعیف تراکتور، تغییرات بسیار در ترکیب این تیم می باشد که ریتم و آهنگ بازی تراکتور را کاملاً دگرگون ساخت هاست.

ادینهو رفت و حمزه آمد
عباسی که به سادگی ادینهو را از دست داد با یک قرارداد ملیون دلاری یونس حمزه ای را به تراکتور آورد که بازی او در حدود چند ده هزار دلار می ارزد.

آندو رفت و سزار آمد
تیموریان علاوه بر آنکه یک تنه سیستم هجومی حریفان را مختل می کرد بلکه در قد و قواره های یک پاسور به تمام معنا و یک رهبر واقعی تیم را مدیریت میکرد، حالا سزاری جانشین او شده است که تا به حال چیزی از خود نشان نداده است.

کیانی رفت، عشوری جایگزین شد
کاپتان فصل گذشته تراکتورسازی در حالی به تیم گسترش تبعید شد که در بدترین شرایط نیز جزو ستون های تیم به حساب می آمد، حالا در نبود کیانی با تجربه، عشوری نمی تواند به خط هافبک تراکتورسازی سازمان دهد.

احمد زاده رفت و رفیعی آمد
رفتن احمد زاده شاید تماماً نیز تقصیر عباسی نباشد چرا که این بازیکن با پرسپولیس قرارداد داشت اما به نظر می رسد عباسی می توانست رضایت فرشاد و پرسپولیس را با شل کردن کیسه جلب کند. پرسپولیس با احمد زاده حسابی امروز تراکتور را اذیت کرد.

سلیو رفت و کاردوسو آمد
اگرچه تا بدین جای کار کاردوسو یک بازیکن خوب نشان داده است اما به هرصورت سلیو یک سر و گردن بالاتر از کاردوسو بود. کاردوسو با بی احتیاطی امروزش پنالتی مفتی را تقدیم پرسپولیس کرد.

شاید تنها نقطه مثبت تراکتور در نقل و انتقالات جذب اخباری بود وگرنه در تمامی پست ها این تیم یک بازنده تمام عیار بود.

درباره ی طاهر صاحبی

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *