پست وبلاگ

آن مرد تیم مفت می بندد – بالاخره صدای تونی هم درآمد!

گروه ورزش و سرگرمی اکوتو؛ همه ما تونی را مرد روزهای سخت می دانیم. او در سخت ترین شرایط نیز بهانه های واهی را کنار گذاشته و با داشته های حقیقی به جنگ مصائب می رود.

نحوه یارگیری بازیکن از جانب مدیریت، صدای خیلی ها را زودتر از آنچکه تصور می رفت در آورد. اما در این میان تونی همچنان با سکوت، تمرکز خود را روی کار خود می گذارد.

در ابتدای فصل آقای عباسی به صراحت اعلام کردند که هیچ بازیکن سربازی در نیم فصل از تراکتور جدا نخواهد شد! اما خدمت سربازی نخستین سرباز تراکتور – سعید آقایی – به اتمام رسید و گویی آقای عباسی همچنان مصر بر بستن تیم مفت اعتقاد ویژه ای دارند. ایشان که از جدا شدن فرشاد احمد زاده، آندو تیموریان و لوسیانو ادینهو و متعاقباً ضربه بزرگی که به تراکتور وارد شد نتنها خم به ابرو نیاوردند بلکه به نظر می رسد مشکل را از جای دیگری می دانند!

شاید ایشان مقصر اصلی این بازیهای ضعیف را کادر فنی فعلی تیم میدانند که شایعه مذاکره مجدد با قلعه نوعی نقل محافل شده است.باید دید مدیریت محترمی که اصلاً بفکر جذب یک مهاجم و هافبک تراز اول نیست توان جلب رضایت سعید آقایی را دارد یا اینکه او نیز به سرنوشت فرشاد و سایرین دچار خواهد شد!

درباره ی طاهر صاحبی

مقالات مرتبط

1 دیدگاه در “آن مرد تیم مفت می بندد – بالاخره صدای تونی هم درآمد!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *