پست وبلاگ

وضع هوای شهر تبریز در بازی فردا چطور خواهد بود؟/همه چیز مهیای حضور هواداران پرشور آذربایجان

گروه ورزش و سرگرمی اکوتو  تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در مرحله نیمه نهایی مسابقات جام حذفی میزبان تیم استقلال تهران خواهد بود.

این دیدار حساس فردا سه شنبه ۱ دی از ساعت ۱۴:۳۰ در ورزشگاه یادگار امام تبریز برگزار خواهد شد.

بر اساس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان، وضع هوای تبریز طی روز سه شنبه صاف و آفتابی بوده و با توجه به برگزاری این دیدار در ساعات قبل از غروب آفتاب پیش بینی می شود که در حین بازی تراکتورسازی برابر استقلال تهران، شاهد هوایی نسبتاً سرد در شهر تبریز و ورزشگاه باشیم و این کاهش دما رفته رفته و با گذشت زمان بازی به دلیل غروب آفتاب بیشتر ظاهر خواهد شد.

طبق پیش‌بینی وضع هوا، بالاترین دمای هوای تبریز در روز سه شنبه ۳ درجه بالای صفر و پائین ترین میزان دمای هوا در این شهر ۳ درجه زیر صفر خواهد بود که این تغییر دما در ساعات مختلف شبانه روز متفاوت است.

این پیش بینی ها نشان می دهد در روز بازی شاهد بارندگی در شهر تبریز نخواهیم بود و این شرایط را برای برگزاری بازی در زمین مطلوب را فراهم می سازد.

بنابراین همه چیز مهیای انجام یک بازی خوب و تماشاگر پسند از سوی بازیکنان و کادر فنی دو تیم می باشد. به دلیل عدم بارش برف یا باران نیز پرشور ها می توانند با خیال راحت و با تعداد بیشتری از این مسابقه استقبال کنند. بازی مرگ و زندگی که در صورت برد سرخپوشان می تواند بار دیگر دریچه های امید را برای این تیم باز کرده و زمینه قهرمانی تراکتور را در بازی فینال رقابتهای جام حذفی مهیا سازد.

بازی فینال این رقابتها بین تیم ذوب آهن و برنده این دیدار در ورزشگاه نوساخته خرمشهر برگزار خواهد شد.

پیش بینی دما، میزان بارش، رطوبت، باد، دید، ابر، نقطه بارش و شاخص اشعه ماوراء بنفش را در ساعات بازی به طور کامل مشاهده کنید:

۱۴:۳۰ ۲°C

۰%

۶۰ ۷ ۹ ۳ -۵° ۱
۱۵:۳۰ ۲°C

۰%

۶۰ ۷ ۹ ۲ -۵° ۰

درباره ی محمد رحمانی

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *