پست وبلاگ

کمبود آب شرب در شهرستان ساری

به گزارش اکوتو ، سید تقی رسولی امروز در جمع اعضای شورای بخش کلیجانرستاق در حسینه روستای اجارستاق اظهار داشت: هم‌اکنون بزرگترین مشکل این منطقه کمبود آب شرب است.

وی با بیان اینکه روستاهای ورکی،  نوده، دلاک خیل، پروریج‌آباد، آبکسر، پهنه‌کلا و آقا مشهد و روستای اجارستاق با مشکل جدی آب شرب مواجه هستند، تصریح کرد: متاسفانه تعدادی از روستاهای بخش کلیجانرستاق به وسیله تانکر آبرسانی می‌شوند.عضو شورای اداری شهرستان ساری با اشاره به اینکه طرح تعریض و چهار خطه کردن محور ساری به تاکام در دست احداث است، افزود: امیدواریم با احداث این پروژه از وقوع تصادفات در این محور کاسته شود.

رسولی با اشاره به رانشی بودن منطقه کلیجانرستاق، گفت: مسئولان استانی و شهرستانی باید برای ترمیم و بازسازی مناطق رانشی بخش‌های ساری اعتبار مکفی اختصاص دهند.وی با بیان اینکه سرانه تخصیص اعتبارات به روستاهای منطقه ناچیز است خواستار افزایش اعتبار دهیاران این شهرستان شد.

بخشدار بخش کلیجانرستاق با بیان اینکه سرانه ورزشی منطقه پایین است، تصریح کرد: دو سالن ورزشی سرپوشیده در بخش وجود دارد که جوابگوی نیاز منطقه نیست.رسولی با اشاره به اجرای عملیات طرح‌های در روستاهای بخش کلیجانرستاق، گفت: بزودی طرح هادی در همه روستای این بخش اجرایی می‌شود.

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *