پست وبلاگ

۹ هزارسال تاریخ میزبان گردشگران در نوروز ۹۵

محمدعلی حضرتی‌ها از ارایه خدمات صددرصدی ظرفیت‌های گردشگری استان به مسافران نوروزی خبر داد و اظهار داشت: در ایام نوروز افزون بر هتل‌ها، مهمانپذیر‌ها، خانه‌ها و اماکن گردشگری، بیش از ۹۴ مدرسه نیز برای اسکان صددرصدی گردشگران نوروزی آماده شده است.

دبیر اجرایی ستاد هماهنگی خدمات سفر قزوین افزود: در تمامی مراکز گردشگری قزوین نمایشگاه‌ها و جشنواره‌های هنری، فرهنگی و آموزشی صبح و عصر برگزار می‌شود.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری قزوین با اشاره به آثار تاریخی این استان عنوان داشت: نمایشگاه آثار معرق با صدف استاد کریم نیا در خانه تاریخی یزدی، نمایشگاه عکس در آب انبار و مدرسه سردار، نمایشگاه مجموعه دوربین‌های قدیمی، نمایشگاه نگاهی به قزوین در دوران قاجار، جشنواره اسباب بازی در دولتخانه صفوی و اجرای موسیقی مقامی و پرده خوانی هفت خوان رستم از جمله آثار و برنامه در نظر گرفته شده برای گردشگران استان قزوین در نوروز ۹۵ است.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *