پست وبلاگ

۷۰ درصد کارت‌های سوخت مردم به بایگانی رفت

به گزارش گروه اقتصادی اکوتو بیژن حاج‌محمدرضا در گفت‌وگویی، با بیان این که از زمان حذف سهمیه‌بندی و تک نرخی شدن بنزین بیش از ۷۰ درصد از سوخت‌گیری با کارت سوخت جایگاه‌داران انجام می‌شود گفت: پیش از این تنها بخشی از عرضه بنزین آزاد با کارت سوخت جایگاه‌داران انجام می‌شد که نسبت آن به استفاده از کارت سوخت شخصی حدود ۳۰ درصد بود.

وی با تأکید بر اینکه هیچ محدودیتی در استفاده از کارت سوخت جایگاه‌داران وجود ندارد گفت: به هر جایگاه سوختی مراجعه شود، در صورت درخواست مشتری کارت سوخت جایگاه در اختیار فرد قرار داده خواهد شد البته ممکن است برخی اوقات به دلیل تقاضا بالا برای کارت سوخت‌ جایگاه‌ این کار با تأخیر انجام شود.

این جایگاه‌دار با اشاره به اینکه به تعداد سکوهای جایگاه کارت سوخت در اختیار جایگاه‌دار قرار می‌گیرد گفت: علی‌رغم این برخی مواقع جایگا‌ه‌ها با کمبود کارت سوخت مواجهه می‌شوند؛ چرا که گاهی مصرف کننده به اشتباه کارت را با خود می‌برد و این که کارت گم می‌شود.

حاج‌محمدرضا افزود: البته هر کدام از کارت‌های سوخت محدودیت مصرف ۱۰ هزار لیتری دارند. زمانی که این مقدار به پایان برسد باید با کارت سوخت جدید تعویض شود که دریافت کارت جدید زمان‌ّبر است.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *