پست وبلاگ

معرفی ۶ شهر برتر ایران در مدیریت خدمات گردشگری نوروز

مرتضی رحمانی موحد در جریان بازدید معاون توسعه مدیریت، منابع و امور استان‌های وزارت صنعت، معدن و تجارت از ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر اظهار داشت: ستاد خدمات سفر سال ۹۲ همزمان با آغاز فعالیت دولت یازدهم تشکیل شد که خوشخبتانه تا به امروز توفیقات بسیاری در حوزه ایجاد هماهنگی میان دستگاه های اجرایی برای خدمت رسانی مطلوب به مسافران داشته است.

معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی افزود: سال گذشته ستادهای خدمات سفر شهرستانی تثبیت شد تا علاوه بر برنامه برای ارائه خدمت مطلوب به مسافران در ایام پیک در سطوح ملی و استانی، در شهرستان ها نیز هماهنگی های لازم انجام گیرد.

وی از انتخاب ۶ شهر برتر مدیریت خدمات گردشگری در پایان تعطیلات نوروز خبر داد و تصریح کرد: این طرح برای نخستین بار در نوروز امسال اجرا می شود و بر اساس آن در پایان تعطیلات نوروز، شهرهای برتر مدیریت خدمات گردشگری بر اساس شاخص های تعیین شده انتخاب خواهند شد.

سفر نیازمند کیفیت حداقلی

به گزارش ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر، همچنین در این زمینه محمدرضا فیاض – معاون توسعه مدیریت، منابع و امور استان‌های وزارت صنعت، معدن و تجارت در این بازدید از ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر، با حضور رئیس ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر و نمایندگان دستگاه‌های عضو ستاد با تقدیر از تلاش‌های صورت گرفته در امر خدمت رسانی به مسافران اظهار داشت: حادثه سقوط بالگرد اورژانس در استان فارس که منجر به جان باختن ۹ نفر شد را به مجموعه اورژانس کشور و ملت ایران تسلیت عرض می‌کنم.

فیاض افزود: آمارها حاکی از آن است که اقدامات بسیار خوبی برای خدمت رسانی به مسافران نوروزی از سوی ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر انجام گرفته است.

معاون توسعه مدیریت، منابع و امور استان های وزارت صنعت، معدن و تجارت تصریح کرد: خوشبختانه آمارها در ارتباط با سفرهای نوروزی امیدوارکننده است و نشان می‌دهد دستگاه‌های اجرایی به خوبی به وظایف خود در این ارتباط عمل کرده اند.

فیاض با بیان اینکه ارتقای کیفیت سفرها در گرو فرهنگ سازی است، خاطرنشان کرد: پس از اتمام تعطیلات نوروز باید تصویری روشن از وضعیت سفرها در این ایام به مردم ارائه شود.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *