پست وبلاگ

ورود ۴۱۱ هزار گردشگر خارجی به استان آذربایجان‌غربی

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان آذربایجان‌غربی گفت: در ۹ ماهه امسال ۴۱۱ هزار و ۹۵۹ گردشگر خارجی وارد استان آذربایجان‌غربی شدند.

حسین امامی در گفت‌وگو با تسنیم، با اشاره به اهمیت صنعت گردشگری در توسعه اقتصادی استان اظهار داشت: در ۹ ماهه امسال ۴۱۱ هزار و ۹۵۹ گردشگر خارجی وارد آذربایجان‌غربی شدند و این آمار نسبت به مدت مشابه سال گذشته که ۴۱۱ هزار و ۱۴۱ مسافر بود، دو دهم درصد افزایش یافته است.

به گفته وی، معرفی و ارائه صحیح ترین تمدن دینی، تبیین جاذبه‌های فرهنگی، تاریخی، مذهبی، استفاده از ظرفیت‌های استان‌های مختلف، توسعه صنعت گردشگری مرتبط با موازین اسلامی و ترویج فرهنگ آزادخواهی از اهداف این اداره کل است.

امامی بیان کرد: بیشترین تعداد مسافران در ۹ ماهه سال ۹۴ از مرز بازرگان ماکو وارد استان آذربایجان‌غربی شدند.

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان‌غربی تصریح کرد: امسال تعداد ۱۷۲ هزار و ۹۶۳ مسافر و گردشگر خارجی برای بازدید از آثار تاریخی‏، فرهنگی و هنری استان آذربایجان‌غربی از مرز بازرگان وارد استان شده‌اند.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *