پست وبلاگ

تاچ جدید ۳D Touch ویژگی های گوشی‌های جدید آیفون

به گزارش اکوتو ، گوشی‌های جدید آیفون دارای تاچ جدید ۳D Touch هستند که با توجه به میزان و حالت لمس نمایشگر، فرامین به پردازنده منتقل می‌شوند.دوربین این گوشی نیز ارتقاء یافته و به ۱۲ مگاپیکسل رسیده است؛ قابلیت دیگر آن فیلمبرداری به شکل ۴K است.

لنز جلویی به عنوان دوربین سلفی نیز ۵ مگاپیکسل است و برای آن قابلیتی در نظر گرفته شده که در هنگام سلفی گرفتن، نور نمایشگر را تا ۳ برابر حالت عادی روشن‌تر می‌کند؛ این قابلیت رتینا فلش نامگذاری شده است.

تراشه پردازشی آیفون همانطور که پیش‌بینی می‌شد، نوسازی و A9 شده که نسل سوم پردازنده‌های ۶۴ بیتی و ۷۰ درصد قوی‌تر از A8 است.آیفون‌های جدید همچنان با حافظه‌های ۱۶، ۶۴ و ۱۲۸ گیگابایت معرفی شده و از ۱۶ سپتامبر (یک هفته دیگر) در ۱۳۰ کشور دنیا عرضه می‌شوند.

در حالیکه سایر مشخصات این گوشی مانند نمونه‌های قبلی است، اما رنگ طلایی مسی برای این گوشی در نظر گرفته شده که در نوع خود می‌تواند جذاب باشد.قیمت آیفون‌های ۶S از ۱۹۹ تا ۳۹۹ دلار و ۶S پلاس از ۲۹۹ تا ۴۹۹ دلار است.

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *