پست وبلاگ

افت ۲۲۹ واحدی شاخص بورس

به گزارش اکوتو ،  در پایان معاملات امروز بازار سرمایه دادوستد ۷۱۶ میلیون سهم و حق تقدم به ارزش ۱۳۶ میلیارد تومان در ۲۱ هزار نوبت به ثبت رسید و شاخص بورس با افت ۲۲۹ واحدی در ارتفاع ۶۴ هزار و ۶۵۱ واحد متوقف شد.
بیشترین اثر منفی بر روند نزولی دماسنج بازار سهام نیز از آن نمادهای معاملاتی تاپیکو، فارس و رمپنا شد و نمادهای شپنا، خودرو و ثاژن با رشد خود مانع ریزش بیشتر شاخص شدند.
شاخص‌های اصلی بازار سرمایه نیز امروز مانند روزهای گذشته منفی بودند به طوری که شاخص قیمت(وزنی – ارزشی) ۹۰ واحد، کل(هموزن) ۲۴ واحد، قیمت(هموزن) ۲۰ واحد، آزادشناور ۲۰۹ واحد و شاخص بازار اول ۱۰۳ واحد و بازار دوم ۸۱۵ واحد افت کردند.
بیشترین رشد قیمت هم در روزجاری از آن سهامداران نمادهای معاملاتی قلرست، قشکر و بکاب شد و سهامداران نمادهای معاملاتی ستران، ثفارس و تمحرکه بیشترین افت قیمت را شاهد بودند.
در بازارهای فرابوس ایران نیز امروز تعداد ۷۰ میلیون ورقه به ارزش ۹۴ میلیارد تومان در ۱۰ هزار نوبت جابجا شد و آیفکس با ۰٫۲ واحد رشد در کانال ۷۳۵ واحد درجا زد.

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *