پست وبلاگ

سانتافه مدل ۲۰۱۶ رونمایی شد+تصاویر

به گزارش اکوتو ، سانتافه به روز شده داراي ترمز اضطراري خودکار، هشدار برخورد از عقب، کروز کنترل انتخابي، شناسايي نقاط کور، کمک تغيير مسير و کمک نور بالا است که بسياري از آن ها در شاسي بلند ارزان تر و کوچک تر هيونداي توسان نيز موجود هستند.هيونداي اعلام کرده سانتافه مدل ۲۰۱۶ داراي بدنه اي اصلاح شده است که سبکي ورزشي و مدرن را براي خانواده جديد هيونداي به ارمغان مي آورد.

اين فيس ليفت داراي لنز چراغ هاي جلوي تيره تر، جلوپنجره افقي باريک تر و سپر بازطراحي شده با چراغ هاي مه شکن جديد، هواکش ها و رکاب هاي در جلو است. رينگ هاي آلياژي جديد و آنتن shark fin روي سقف نيز تغييراتي را در بدنه اين خودرو ايجاد کرده اند در حالي که در قسمت پشت آن لنز چراغ هاي عقب LED جديد، شب رنگ هاي بزرگ تر و رکاب هاي در مناسب تري تعبيه شده است.

گمان مي رود تغييرات داخلي اين خودرو به اصلاحات طراحي اندک و مواد جديد محدود شده باشد.
هيونداي هم چنين اعلام کرده که يکي از اولين خودروسازان در اروپا خواهد بود که نرم افزار آينه اي تلفن هوشمند اندرويد اتو را با نسخه اي به روز شده از i40 در ماه نوامبر معرفي خواهد کرد.

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *