پست وبلاگ

دو شماره برای خدمات امداد خودروی نوروزی

دو شماره برای خدمات امداد خودروی نوروزی

کانون جهان‌گردی و اتومبیل‌رانی جمهوری اسلامی ایران، همچون سال‌های گذشته با به‌کارگیری تمام نیروهای خود در واحد امدادخودرو و سامانه جامع اطلاع‌رسانی گردشگری کشور، در تمام ساعات شبانه‌روز، همراه مسافران نوروز ۱۳۹۶ است.

به‌گزارش  کانون جهان‌گردی و اتومبیل‌رانی، امدادخودروی کانون، با بهره‌گیری از ۱۴۰۰ نفر نیروی امدادی متخصص، ۶۶ نمایندگی، ۲۲ شرکت امدادی تحت‌پوشش، ۹۳ تعمیرگاه، ۸۸ پایگاه چادر امدادی، ۷۹۰ دستگاه خودروی امدادی سبک و سنگین و ۱۶ گروه خودروساز، نوروز امسال، به‌صورت شبانه‌روزی در سراسر ایران، به هم‌وطنان و گردشگران خدمات امدادی عرضه می‌کند.

همچنین سامانه ۰۹۶۲۹، در تمام طول شبانه‌روز، اطلاعات موردنیاز مسافران را در اختیار آنان قرار می‌دهد.

جاذبه‌های تاریخی، طبیعی، مذهبی، موزه‌ها، اماکن اقامتی، اطلاعات راه‌ها، وضعیت آب‌وهوا و مسیرهای دسترس به شهر‌ها و مناطق مختلف کشور ازجمله اطلاعاتی است که سامانه جامع اطلاع‌رسانی گردشگری کشور به گردشگران عرضه می‌کند.

مسافران نوروزی می‌توانند برای دریافت خدمات امدادخودروی کانون جهان‌گردی و اتومبیل‌رانی و اطلاعات گردشگری در سراسر کشور، با شماره‌ تلفن‌های ۶۴۲۳ (۰۲۱) و ۰۹۶۲۹ تماس حاصل کنند.

در کنار این خدمات سامانه ۰۹۶۶۹ قادر است مواردی چون شکایات، پیشنهادها، تقدیر و تشکر از مراکز گردشگری و اماکن اقامتی سراسر کشور را به‌ثبت برساند و به مراجع ذی‌ربط ارجاع دهد.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *