پست وبلاگ

۱۵۰۰ نفر نیرو همدان را برای نوروز آماده می‌کنند

مجید درویشی پیش از ظهر امروز در آیین آغاز طرح استقبال از بهار شهرداری همدان اظهار داشت: شهرداری هر ساله برای نوروز و استقبال از بهار خود را آماده می‌کند و امروز نخستین روز مانور شهرداری همدان آغاز می‌شود.

وی با بیان اینکه برنامه‌ریزی مدونی در این زمینه شکل گرفته و امکانات شهرداری همدان در این ایام به کار گرفته می‌شود تصریح کرد: شهرداری همدان به دنبال این است تا امسال شهر بهتری را تحویل مردم و مهمانان نوروزی دهد.

درویشی عنوان کرد: ۴۰۰ دستگاه انواع ماشین آلات و هزار و ۵۰۰ نفر نیروی انسانی در قالب ۱۰ سازمان طرح استقبال از بهار شهرداری همدان را اجرایی می‌کنند که امیدواریم با تلاش این افراد بتوان همدان را به عنوان شهر نمونه در کشور معرفی کرد.

وی بیان کرد: با توجه به اینکه در این ایام مردم خانه تکانی داشته و وسایل مازاد خود را بیرون از منزل می‌گذارند انتظار می‌رود وسایل و موادی که مازاد بوده و نیازی به آن ندارند در پایان روز خارج از منزل بگذارند تا کارکنان شهرداری همدان آنها را حل کنند.

معاون خدمات شهری شهرداری همدان با اعلام اینکه داشتن شهری زیبا نیازمند همکاری تنگاتنگ مردم با شهرداری استف اظهار داشت: شهرداری همدان به دنبال این است تا دست فروشان مستقر در میدان امام خمینی(ره) را ساماندهی کرده تا مشکلاتی برای شهروندان نداشته باشند.

وی با اعلام اینکه دست‌فروشان در این ایام سال فعال شده و باید برای کنترل و مدیریت آنها برنامه ریزی لازم صورت گیرد، تصریح کرد: روزهای منتهی به پایان سال اجازه داده نمی‌شود دست‎‌فروشان در طول روز در سطح شهر اقدام به فروش کنند ولی از ساعت ۲۱ این اجازه به آنها داده شده تا برخی خیابان‌های همدان اقدام به فروش کنند.

رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر همدان نیز در این مراسم گفت: ۴۰۰ المان شهری توسط سازمان زیباسازی شهرداری همدان برای ایام نوروز پیش بینی شده که ۱۰۰ مورد از المان‌های فاخری هستند.

کامران گردان با تاکید بر اینکه شهرداری همدان باید آمادگی لازم برای پاکسازی و آماده کردن شهر برای ایام بهار و نوروز ۹۵ را داشته باشد، تصریح کرد: در تمامی سازمان‌های شهرداری همدان برنامه‌های اجرایی در نظر گرفته شده و امیدواریم تا ۲۵ اسفندماه شهر تمیز و در شان همدان از شهرداری تحویل بگیریم.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *