پست وبلاگ

آخرین وضعیت جوی محورهای مواصلاتی

به گزارش اکوتو ، با اشاره به آخرین وضعیت جوی راه‌های بین شهری کشور اظهار کرد: برابر آخرین گزارشهای دریافتی، بارش باران در اکثر معابر استانهای آذربایجان غربی, اردبیل و قزوین, محورهای آستارا – تالش و لاهیجان در استان گیلان، محورهای اهر – آذرشهر و جلفا – مرند در استان آذربایجان شرقی و محور گرمسار به سرخه در استان سمنان ادامه دارد.

وی با اعلام خبر آمادگی پلیس برای بارش باران و سیلاب احتمالی در برخی مناطق کشور گفت: سازمان هواشناسی کشور هشدارهایی را در خصوص بارش باران و جاری شدن سیل به برخی از استانهای شمال و شمال غربی کشور داده است و ما آمادگی لازم را در این مناطق برای بارش احتمالی باران و جاری شدن سیل، داریم .

سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا در پایان به رانندگانی که قصد عبور از محورهای مواصلاتی استانهایی که احتمال بارش برای آنها وجود دارد، هشدار داد تا با کاهش سرعت تردد خود و توجه کامل به جلو، حتماً از سالم بودن لاستیکهای وسیله نقلیه خود، اطمینان حاصل کنند.

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *