پست وبلاگ

بارش برف و باران در ۱۱ استان کشور

به گزارش اکوتو ، سرهنگ نادر رحمانی با اشاره به آخرین گزارشات نقشه‌های پیشیابی اظهار داشت: برابر گزارش‌های دریافتی در استان البرز محور کرج- چالوس، آذربایجان غربی محورهای شاهین‌دژ- میاندوآب، پیرانشهر و سردشت همچنین استان زنجان محور طارم بارش برف گزارش شده است.

وی درباره وضعیت ترافیکی جاده های کشور نیز افزود: در استان های تهران، البرز، همدان، لرستان، کرمانشاه، ایلام، کردستان و زنجان بارش پراکنده باران گزارش شده است.

رحمانی با اشاره به اینکه ترافیک صبحگاهی در محور کرج- قزوین به پایان رسیده و اکنون تردد در این محور آرام گزارش شده است، تصریح کرد: سایر محورهای مواصلاتی کشور از جو آرام و ترافیک روان برخوردار هستند.

وی با اشاره به ورود سامانه جدید بارشی از سمت غرب کشور و افزایش برف و باران به رانندگانی که قصد تردد از محورهای برف‌گیر غرب کشور را دارند درخواست کرد: قبل از انجام مسافرت حتما گزارش راه ها و مسدود بودن جاده ها را از سایت پلیس راهور استعلام کرده و برای تردد در گردنه های برف گیر حتما خودروی خود را به وسایل گرمایشی و ایمنی مجهز کنند.

رئیس پلیس مرکز کنترل ترافیک راه های کشور اضافه کرد: تردد بدون زنجیر چرخ برای همه خودروها اعم از سواری و  اتوبوس‌های حمل و نقل برون شهری ممنوع است.

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

2 دیدگاه در “بارش برف و باران در ۱۱ استان کشور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *