پست وبلاگ

در مورد چراغ اتاق عمل چه می دانید؟ دکتر لایت کیست؟

در مورد چراغ اتاق عمل چه می دانید؟ دکتر لایت کیست؟

کلینیک تخصصی چراغ اتاق عمل دکتر لایت ؛ سوئیت های جراحی شامل طراحی نورپردازی پیچیده برای ایجاد جراحی های مکرر تهاجمی امروز و دیگر رویه های مبتنی بر رویکرد به طور فزاینده تصویر است.

ANNE L. FISCHER، سردبیر ارشد

مجموعه ای از جراحی های پیشرفته، یک مرکز کارآمد است که جریان کار موثر کلیدی است. فلورسکوپ ها، واحدهای اولتراسوند، الکتروکوتر، دستگاه های برش، دوربین های ویدئویی، روبات ها و موارد دیگر در صورت نیاز مورد استفاده قرار می گیرند و زمانی که در استفاده نباشند، خارج می شوند. مانیتور بزرگ کامپیوتری دیجیتال دیجیتال با استفاده از صفحه نمایش پانل تخت در بازوها که تصاویر جراحی را برای جراح به نمایش می گذارند. کابل دیگر کف و سقف را نمی پوشاند اما در عوض در رونق سقف قرار می گیرد.

تمام این تجهیزات با تکنولوژی پیشرفته، روش های جراحی پیشرفته امروز را به کار می اندازد که بدون روشنایی یکپارچه بی فایده است. سیستم های روشنایی امروز باید از لحاظ حرکت و موقعیت و کنترل شدت انعطاف پذیر باشند، به طوری که یک نور برای روش های مختلف سازگار باشد، چه اینکه جراحی قلب باز، MRI، عمل جراحی حداقل تهاجمی یا روش های تله مدیسین انجام شده توسط یک روبات (شکل ۱ )
طراحان سوئیت های جراحی به ادغام همه چیز از جداول به دوربین ها به سیستم ارتباطات آرشیو عکس (PACS) کمک می کند. سیستم های نورپردازی در حال حاضر دوربین هایی را در رونق و تجهیزات نصب قرار می دهد تا دستگاه های تصویربرداری اضافی در آینده بتوانند اضافه شوند.

مرکز سرطان Memorial Sloan-Kettering در شهر نیویورک اخیرا یک مجموعه جراحی ۲۱ اتاق با یک سیستم کامپیوتری / ویدیویی که به کارمندان امکان نظارت بر اتاق های عمل داخلی و از راه دور را می دهد، ساخته شده است. هر اتاق مجهز به تقریبا هر نوع جراحی است.

همانطور که عمل جراحی مهاجم به طور مکرر شایعتر می شود، نورپردازی بسیار حیاتی می شود؛ چرا که نور باید از نور کامل مورد نیاز برای دیدن همه چیز در اتاق به نور کم یا سبز لازم برای دیدن صفحه نمایش تخت که راهنمای جراح است. چراغ اتاق عمل

داگلاس گوردون، مدیر و برنامه ریز پزشکی ارشد در معماران کاپلان مک لافلین دیاز در پورتلند، اور.، تیمی را طراحی کرد که این مجموعه را طراحی کرده است. او اشاره کرد که اگر شما فقط ده سال پیش وارد اتاق عمل شدید، تمام چراغ ها را خاموش کردید تا جراحان بتوانند ببینند چه چیزی روی مانیتورهای قدیمی CRT دیده می شود. در برخی تنظیمات، چراغ های فیلم نور پس زمینه را به عنوان یک سطح پایین تر نورپردازی ارائه می دهند. تاریکی، با این حال، موجب بروز خطرات ناگهانی شد.
این مطلب در سایت کلینیک تخصصی چراغ اتاق عمل دکتر لایت منتشر شده است. منبع

کلینیک تخصصی چراغ اتاق عمل دکتر لایت ؛ نورپردازی پزشکی MI-550 Series LED دو لامپ سقف: XLDE-DC. این که آیا شما انجام عمل جراحی، روال یا امتحان، مطلقا حیاتی است که شرایط روشنایی مطلوب است، بنابراین شما می توانید کار خود را با دقت کامل تجسم کنید. هیچ چیز کمتر قابل قبول نیست در نورپردازی پزشکی، تنها تمرکز ما این است که اتفاق می افتد.
ویژگی های سری MI: چراغ هایی که بطور قابل توجهی روشن تر، سفید تر و خنک تر از هر تکنولوژی قبلی هستند. بنابراین رنگ های روشن و دقیق با کنترل سایه قابل توجه – و تقریبا بدون گرما – دریافت می کنید که چراغ های ما را راحت تر به کار کمتر از هر چراغ دیگر. همه در قیمت شما نمی خواهد عرق بیش از. این کمپانی اما قدرتمند MI-550 مناسب است و بیشترین ارزش را در نور آزمایش دارد.
روشنایی کافی برای هر اتاق عمل ضروری است. STERIS طیف گسترده ای از روشنایی های جراحی با کیفیت بالا مانند چراغ های جراحی چراغ، چراغ های اتاق عمل و چراغ های آزمایش پزشکی را برای پاسخگویی به نیازهای اتاق عمل امروز ارائه می دهد – از بیمارستان های پیشرفته به مراکز کوچکتر جراحی آمبولانس (ASC ) نور با کیفیت STERIS نور سفید خالص، افزایش رنگ قرمز و رنگ های اشباع عمیق، سایه ها به حداقل می رساند، حرارت کمتر ۳۴٪ و صرفه جویی در انرژی است.
CATEGORIES سیستم های روشنایی جراحی و اکتشافی
سیستم های روشنایی جراحی
سیستم های روشنایی آزمایشی
سیستم های روشنایی کار و تحویل
لوازم جانبی نورپردازی جراحی
سیستم های نورپردازی جراحی STERIS نور خیره کننده و سفید را به نمایش می گذارند تا کارکنان OR در شرایط سخت تر باقی بمانند. چراغ های عملکردی با کیفیت بالا ارائه می دهد رنگ طبیعی، کنترل سایه عالی و روشنایی حفره عمیق، کمک به شما بهترین نتایج ممکن است بیمار ارائه.
سیستم نورپردازی جراحی M-Series HarmonyAIR مجهز به روشنایی سایت جراحی استثنایی است، در حالی که قابلیت تعلیق HD آن به صورت مدولار و قابل ارتقا می باشد و با نیازهای شما سازگار است.

سری M سری ۱۶۰،۰۰۰ لوکس از نور خالص و سفید را در یک نقطه گسترده و قابل تنظیم فراهم می کند و نقطه به وضوح روشن تر می شود. این پرتو یکنواخت تر با لبه های ترد، لبه های تعریف شده، بدین معنا است که نور کمتری را برای روشن شدن محل جراحی تنظیم می کند.

خالص، درخشندگی سفید
اپتیک با عملکرد بالا M-Series به معنای تقریبا هر جزئیات از بافت قابل مشاهده است.

روشنایی پرتو چربی – توزیع نور یکنواخت در تمام نقاط
نور سفید خالص – درجه حرارت رنگ ۴۴۰۰K +/- 300K
انرژی کارآمد – مصرف ۱/۳ گرم از تکنولوژی LED قبلی (تنها مدل M-5)
۸۴ تیرهای همپوشانی از نور تقریبا سایه ها را از سر و دست جراحان پاک می کند (فقط مدل M-5)
تحویل رنگ برتر
تبادل بافت بهتر با CRI تا ۹۶
تبعیض بهتر از قرمزهای عمیق و اشباع شده با مقدار R9 تا ۹۸
طراحی شده برای رشد با شما
طراحی M-Series با قابلیت تعلیق HD به شما امکان انتخاب دستگاه های ویدئویی و فن آوری را می دهد تا به نیازهای در حال تغییر خود در حال حاضر و در آینده برسند. طراحی مدولار و قابل ارتقا است، حفاظت از سرمایه خود را به عنوان نیازهای خود را تغییر دهید.

طراحی معماری باز هر سیگنال HD را بدون در نظر گرفتن نوع تولید کننده و یا سیگنال انجام می دهد
با شما رشد می کند – lightheads، نور محیط، مانیتور، سپر پرتو و در دوربین نور اضافه کنید
سیستم هماهنگی ® ConnectPoint ™ Video Connectivity را برای ادغام ویدیو بدون هزینه و یا بازسازی درگیر کنید
تبدیل اتاق های عمومی به سوئیت های ویژه به سرعت و به آسانی
پانل تخت، مانیتورهای موقعیت یاب آسان تا ۳۲ “مانیتور را نگه می دارد
سیستم های تعلیق ساخته شده آمریکایی و طراحی منحصر به فرد STERIS است

این مطلب اختصاصی سایت کلینیک تخصصی چراغ اتاق عمل دکتر لایت می باشد. منبع این خبر این لینک می باشد.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *