پست وبلاگ

فروش بلیط تقلبی پرواز عتبات عالیات

رضا جعفرزاده در جمع خبرنگاران اظهار کرد: اخیراً گزارش‌های مردمی مبنی بر تبلیغات فروش بلیط از مبادی غیرمجاز دریافت شده که براساس آن متأسفانه برخی افراد سودجو از تقاضای بالای مردم برای پرواز عتبات عالیات در ایام اربعین سوءاستفاده و اقدام به فروش بلیط تقلبی به زائران می‌کنند.

وی ادامه داد: این در حالی است که برای این بلیط نه پروازی وجود دارد نه صندلی لذا از مردم می‌خواهیم به هشدار سازمان هواپیمایی کشوری در این زمینه توجه کرده و برای تهیه بلیط به دفاتر دارای مجوز سازمان هواپیمایی که در سایت CAO.ir بارگذاری شده مراجعه کنند.

مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری تأکید کرد: مردم باید برای اعتبارسنجی بلیطی که خریداری می‌کنند به سایت همان شرکت هواپیمایی مراجعه کنند و از طریق لینکی که به این امر اختصاص یافته واقعی و غیرواقعی بودن بلیط را متوجه شوند.

وی از متقاضیان سفر به عتبات عالیات خواست در صورت فروش هرگونه بلیط خارج از چارچوب توسط افراد سودجو مراتب را از طریق سایت CAO.ir به دفتر شکایات سازمان هواپیمایی اعلام کنند.

جعفرزاده همچنین شماره تلفن ۰۲۱۶۱۰۲۲۳۵۰ را برای دریافت هرگونه گزارش برای فروش بلیط تقلبی اعلام کرد.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *