پست وبلاگ

سهام شرکت ایران ترانسفو سرانجام امروز در بورس بفروش رسید

به گزارش اکوتو ، بلوک ۲۸٫۳۸ درصدی سهام شرکت ایران ترانسفو پس از چند بار ناکامی امروز نیز توسط سازمان خصوصی سازی روی میز فروش رفت که سرانجام طلسم واگذاری این بلوک ۴۲۵ میلیون و ۸۰۸ هزار و ۹۳۵ سهمی شکسته شد.
بر اساس این گزارش؛ امروز در حالی این بلوک ۲۸٫۳۸ درصدی به قیمت پایه هر سهم ۸۲۰۰ ریال و ارزش کل پایه ۳ هزار و ۴۹۱ میلیارد و ۶۳۳ میلیون و ۲۶۷ هزار ریال در بورس اوراق بهاردار عرضه شد که به همین قیمت نیز به فروش رسید.
بر اساس این گزارش؛ آخرین عرضه بلوک پرحاشیه ۲۸٫۳۸ درصدی ایران ترانسفو، به بیست و دوم اردیبهشت امسال برمی گردد که سازمان خصوصی سازی این بلوک ۴۲۵ میلیون و ۸۰۸ هزار و ۹۳۵ سهمی را به وکالت از سوی شرکت سینا فرآیند نیرو به قیمت پایه هر سهم ۸۳۴۳ ریال به صوت ۱۵ درصد نقد و بقیه اقساط ۵ ساله برای چندمین بار در بازار اول بورس اوراق بهادار عرضه شد که خریدار نداشت.
پیش تر نیز این بلوک پرحاشیه ۲۸٫۳۸ درصدی در بیست و هفتمین روز اسفند پارسال به قیمت پایه هر سهم ۸۶۹۹ ریال به صوت ۳۰ درصد نقد و بقیه اقساط ۳٫۵ ساله برای چندمین بار در بازار اول بورس اوراق بهادار عرضه شد که خریدار نداشت.

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *