پست وبلاگ

سرور اختصاصی برای هاست نامحدود مناسب است؟

سرور اختصاصی برای هاست نامحدود مناسب است؟

در کسب و کار میزبانی وب، سرور اختصاصی به استفاده اجاره و منحصر به فرد یک کامپیوتر است که شامل یک سرور وب، نرم افزار مرتبط، و اتصال به اینترنت، قرار دارد در محل شرکت میزبانی وب اشاره دارد. سرور اختصاصی است که معمولا برای یک وب سایت مورد نیاز (یا مجموعه ای از سایت های شرکت های مرتبط) که ممکن است مقدار قابل توجهی از ترافیک توسعه – برای مثال، یک سایت است که باید به ۳۵ میلیون بازدید در روز، هدایت کند. سرور معمولا می توانید پیکربندی و از راه دور از شرکت مشتری اداره می شود. میزبانی وب شرکت ادعا می کنند که استفاده از یک سرور اختصاصی در محل خود موجب صرفه جویی در روتر، اتصال به اینترنت، سیستم های امنیتی، و هزینه های مدیریت شبکه.

در اجاره یک سرور اختصاصی، شرکت مشتری ممکن است نیاز به استفاده از یک سیستم کامپیوتری مشخص شده و یا ممکن است ارائه انتخاب چند سیستم. برخی از ارائه دهندگان میزبان اجازه می دهد یک شرکت مشتری به خرید و نصب سرور کامپیوتر خود را در محل ارائه دهنده میزبان، یک سرویس اشتراک مکانی شناخته شده به عنوان.

به طور معمول، یک سرور اختصاصی اجاره ای است که مقدار اعلام شده از حافظه، فضای دیسک سخت، و پهنای باند (در اینجا معنی که تعدادی از گیگابایت از داده ها است که می تواند هر ماه تحویل داده) فراهم می کند. برخی از شرکت های میزبانی اجازه می دهد که مستاجر از سرور اختصاصی به انجام میزبانی مجازی، به نوبه خود اجاره بر روی سرور برای اشخاص ثالث را برای وب سایت خود را. سیستم نام دامنه، ایمیل و پروتکل انتقال فایل (FTP) قابلیت معمولا شامل و برخی از شرکت های ارائه یک رابط کنترل آسان برای استفاده.

برای خرید هاست نامحدود به پردیس هاستینگ ؛ جزو ۱۰ شرکت برتر ایرانی در زمینه خرید هاست و فروش هاست

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *