پست وبلاگ

تسهیل در انجام مسافرت‌های دریایی با کارت دریا

به گزارش اکوتو ، سالم شهیدی در گفت‌وگویی با بیان اینکه بندر شهید حقانی در طول سال آمار  بیشترین مسافرت دریایی را در هرمزگان به خود اختصاص داده است اظهار داشت: با برنامه‌ریزی هدفمند به دنبال تسهیل در انجام مسافرت‌های دریایی در این بندر زیبا هستیم.

وی با تاکید بر تلاش‌های صورت پذیرفته برای امنیت و رفاه مسافران افزود: استفاده از شناورهای استاندارد و بررسی و نظارت بر ایمنی و سلامت سفرهای دریایی یکی از مهمترین اقدامات مجموعه بندر شهید حقانی بوده است.

شهیدی ضمن تشکر از تلاش و پیگیری های انجام شده برای رفع مشکل سوخت شناورهای دریایی توسط مجموعه مدیران و نمایندگان استان تصریح کرد: با توجه به اینکه اکثر شناورهای فعال در این بندر با استفاده از تسهیلات بانکی تامین شده است توجه به کاهش هزینه‌های سرمایه‌گذاران در این زمینه مهمترین هدف ما برای حمایت از این عزیزان است.

مدیر بندر شهید حقانی با تشکر ویژه از رئیس تعاونی شناورهای مسافربری بندرعباس بیان داشت:طبق برنامه‌ریزی انجام شده تا پایان سال جاری ۸ فروند شناور لوکس به خطوط مسافری بندر شهید حقانی اضافه می‌شود.وی در ادامه با تاکید بر حمایت از بخش خصوصی در این بندر اظهار داشت: برای بهره‌مندی شناوران از برق شهری در زمان ریکاوری به ۱۱ پست در اسکله شهید حقانی برق رسانی کامل صورت گرفت.

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *