پست وبلاگ

بهره‌برداری حداکثری از ظرفیت گردشگری جام جهانی فوتبال ۲۰۱۸

بهره‌برداری حداکثری از ظرفیت گردشگری جام جهانی فوتبال ۲۰۱۸

در دومین نشست هماهنگی جام جهانی فوتبال ۲۰۱۸ روسیه که در محل دفتر معاونت گردشگری و با حضور مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران، حمیدرضا آصفی، مشاور عالی فدراسیون و محمدرضا ساکت دبیر فدراسیون برگزار شد، حداکثر مشارکت بین‌دستگاهی و بهره‌برداری از فرصت رویداد جام جهانی برای حضور در محل برگزاری مسابقات فوتبال مورد تبادل نظر و بررسی قرار گرفت.

مرتضی رحمانی‌موحد معاون گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در این نشست با اشاره به آمادگی فعالان گردشگری برای همکاری در اجرای این رویداد اظهار کرد: «تدابیر لازم برای حضور و مشارکت گسترده دفاتر گردشگری علاقه‎مند به همکاری در این خصوص در دست تدوین است که به‌زودی ارائه خواهد شد.»

مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال نیز در این نشست بر استفاده حداکثری از ظرفیت تعاملی بین دو دستگاه برای حضور مقتدرانه با حمایت مردمی و سامان‌دهی موثر سفرها تأکید کرد.

بیست‌ویکمین دوره جام جهانی فوتبال، از ۱۴ ژوئن ۲۰۱۸ تا ۱۵ ژوئیه ۲۰۱۸ در کشور روسیه برگزار می‌شود.

تیم ملی فوتبال ایران به‌عنوان تیم برتر قاره آسیا با عبور از سد حریفان با بالاترین امتیاز موفق به کسب جواز برای حضور در این دوره از مسابقات شد.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *